Bez kategorii

Jaką długość rękawa powinna posiadać dobrze wybrana koszulka oraz który kolor jest kolorem uniwersalnym?

Zakupując koszulkę trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Są to kolor koszulki, krój, typ nadruku i typ dekoltu. Olbrzymie znaczenie posiada również gust mężczyzny oraz to, kiedy będzie zakładał taką koszulkę.
Każda koszulka, tak jak dużo innych ubrań pomoże wymodelować figurę.

5xl shirt

Źródło: pixabay.com
Każda stosownie wybrana koszulka może coś podkreślić oraz coś zasłonić. Każdy facet zna na pewno defekty swojej figury i może wykorzystywać koszulkę, aby te mankamenty zasłonić. Należy jedynie pamiętać, żeby nie przesadzić w żadną ze stron. Zbyt luźny t-shirt sprawi, że osoba, jaka go nosi może prezentować się niechlujnie. Bardzo olbrzymie znaczenie ma również długość koszulki. Należy ją właściwie dopasować, a właściwa długość dosięga ponad górną linię bioder. Rękaw takiej koszulki powinien sięgać do połowy ramienia. Poza tym koszulka mogłaby przylegać do figury, lecz przesadne podkreślenie swoich mięśni nie jest w najlepszym guście. Nie zawsze to dobrze wygląda i trzeba to odpowiednio wyważyć.
Karnawał

Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś dosyć znacznym facetem to mógłbyś wybrać 5xl shirt. Męskie koszulki nie mogłyby mieć zbyt dużego dekoltu, gdyż w takim dekolcie korzystniej prezentują się panie. Najbardziej klasycznym dekoltem jest dekolt okrągły. Jest to dekolt najbezpieczniejszy oraz nie zaburza proporcji męskiej sylwetki. Możemy również napotkać koszulki z dekoltem V. Koszulka z tego typu dekoltem będzie najlepiej prezentować się, jeżeli będzie dopasowana do postury. Tego typu dekolt wydłuża sylwetkę. Wybór koszulki z nadrukiem jest uzależniony od tego, na jakie okazje facet będzie koszulkę zakładał.

Nadruk dyskretny może sprawdzić się także podczas spotkań oficjalnych. Nadruki z bohaterami z komiksów i zdjęciami krajobrazów, są to propozycje na wakacyjne wyjazdy i wolny czas. Najbardziej uniwersalnym odcieniem T-shirtu jest t-shirt biały.