Bez kategorii

Jaki biustonosz powinny kupić panie drobne, a jaki takie, które mają obfite kształty?

Za pomocą bielizny, którą nosimy każdego dnia, możemy modelować sylwetkę tak jak ubraniami. Dobry wygląd znaczy również bardziej znaczącą pewność siebie, zatem musimy pamiętać o kilku kwestiach kupując bieliznę.
Dobrze dobrana bielizna oznacza luksus oraz doskonałe samopoczucie każdego dnia.

To, że bielizny nie widać spod ubrań, nie powinno być powodem dla którego tą część garderoby zaniedbujemy. Niepoprawnie dobrana bielizna może zepsuć każde ubranie. Żadna kobieta nie chciałaby, aby spod źle układającego się stanika albo majtek wydostawały się zbędne „wałeczki” albo fałdki. Dopasowany biustonosz jest również podstawą zdrowego biustu, dlatego też tego typu element ubrania zasługuje na nieco więcej zainteresowania. Wiele kobiet nosi biustonosze, jakie są źle dobrane. Nie można przewidzieć jaki rozmiar biustonosza okaże się najlepszy, z tego też powodu istotne jest przymierzanie stanika przed jego nabyciem. Także raz dobrany rozmiar stanika może się zmienić na skutek ćwiczeń, jedzenia albo ciąży. Po roku używania, biustonosz traci swój kształt i przestaje spełniać swoją rolę, dlatego też musimy je wymieniać. Jeśli kobieta posiada obfity biust, powinna wybierać modele bardziej zabudowane z fiszbinami oraz na szerokich ramiączkach. Na specjalną okazję można od tej zasady odejść, ale na co dzień takie biustonosze będą sprawdzać się najlepiej.
adidas

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
W bardzo prosty sposób bielizna bielizna erotyczna może również wymodelować naszą sylwetkę i może zrównoważyć proporcje. Kobieta o figurze gruszki powinna kupować biustonosze typu push-up na szerokich ramiączkach tak, żeby główne części ciała nabierały krągłości i odwracały uwagę od szerokich bioder. Najlepszym majtkami dla tego typu figury będą figi z głęboko wciętymi nogawkami. Wizualnie wyszczuplą uda oraz wysmuklą nogi.

Kobiety drobne mogą sięgać po jasne komplety z biustonoszami rodzaju plunge. Znakomicie podkreśli on dekolt a majtki z wcięciami wydłużą nogi. Dla kobiety o kształtach obfitych poleca się biustonosze typu balkonetka, jaki podnosi piersi tak mocno, że ukrywa krągłości na brzuchu.