Jakie fryzury męskie są tredny w 2016 roku

Nurty w aktualnym roku nie odbiegają nadto od poprzedniego oraz w większości zostaną zachowane. Ewidentnie, wpływ na poniektóre zmiany miał Paryski Fashion Week, gdzie zaprezentowano nowy typ faceta na czasie lecz też bez liku strzyżeń.

fryzury męskie krótkie boki i tył
Choć dominuje inwencja twórcza i dowolność w interpretacji to w tym sezonie będziemy się opierać w większości na klasykach, prezentowanych wyrazem „modern”. Mam nadzieję, że poniższe propozycje nakłonią Cię do postawienia na konkretną fryzurę, zaś jeśli nie – to pomnij, że oprócz poniższych, obecnie cieszący się popularnością jest też żołnierski klasyk.
Wszelki blog barberski informuje, iż trendy jest obecnie tak zwane Cięcie „Fade”. Klasyczne, na topie od kilku sezonów męskie uczesanie. Jego walorem jest to, iż właściwie każdy jegomość, bez względu na rysy twarzy może odszukać opcję najodpowiedniejszą dla siebie oraz prezentować się przyzwoicie! „Fade” to fryzury męskie / krótkie boki i tył (sprawdź tą propozycję) . Tu żaden niesforny kosmyk nie ma prawa bytu. Kolejnym jest styl Undercut. Styl ten nawiązuje do atrakcyjnego irokeza. Bez względu na to czy masz proste włosy, czy może falowane – możesz swobodnie sprawić sobie tą fryzurkę. Tak samo jak w „Fade”, włosy w większości wypadków są króciutkie po bokach oraz z tyłu głowy. Jednocześnie są one dużo dłuższe na górze. Niektórzy zostawiają również długi tył. Tą dłuższą część można nosić w dozorowanym bezładzie – w sposób luźny jak też naturalny (w tym miejscu pożądane byłoby postawić na asymetryczną grzywkę).

Jeżeli zaciekawił Cię niniejszy artykuł, to sprawdź informacje, które także są na opisywany temat. Zawsze dobrze jest znać więcej szczegółów.

Cięcie to jest też typowe dla tzw. zaczesu. Należy pamiętać, że zaczes

Pompadour – brzmi równie pompatycznie co wygląda jednak źródło nazwy czerpie od kochanki suwerena Francji – Ludwika piętnastego – Madame de Pompadour, jaka nosiła wysoko zaczesane włosy.

Po znacznie więcej informacji serdecznie zapraszam na tęstronę www. Nie wahaj się – poszerz swoją wiedzę na tentemat opracowany w artykule.

Jest to ponadczasowe uczesanie.