Jakie maszynki do golenia warto kupić

Nie wiesz, jaki jest dobry upominek dla faceta? Odpowiedź jest banalna: odpowiedni zestaw do golenia, który spowoduje, że ta codzienna czynność będzie dawała facetowi sporo satysfakcji. Dobrze samodzielnie skomponować taki zestaw.

O ile pragniesz podarować mu jakieś babskie kremy do twarzy, zapomnij. Oto główne elementy, które każdy mężczyzna musi posiadać w swoim komplecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – nie przecieraj oczu ze zdumienia. Mężczyzna nie stosuje nożyków dla kobiet. Nawet jeśli twój facet nigdy nie stosował metalowego ostrza, z pewnością szybko się nauczy, jak to robić. To może stawać się dla niego cudownym przeżyciem, które cofnie go w przeszłość, do okresu, gdy panowie golili się zaostrzonymi kawałkami żelaza.

W ten sposób codzienne przycinanie zarostu wyewoluuje w świetny rytuał, który przyniesie mężczyźnie siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni przynosi poczucie władzy, a także kontroli, ponieważ goląc się trzeba być ostrożnym.

Czy wiesz, że kolejne niezwykle emocjonujące artykuły są tuż obok? Sprawdź i zerknij na źródło (http://www.4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/whisky-bezalkoholowe/), a z pewnością odczujesz zadowolenie.

Poranne golenie wyuczy go dokładności i odwagi. Taka brzytwa to coś, co powinien mieć każdy mężczyzna, który lubi poczuć koneksję ze swoimi ojcami.

Jeśli jednak twój facet lęka się mieć w ręku brzytwę, inną opcją jest maszynka na żyletki. Twój partner nie powinien używać jednorazowych ostrz, które są bardzo mało efektywne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wywalenie stępiałych żyletek i umieszczenie tam ostrych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do pakietu dla mężczyzny dołącz koniecznie dobrą wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie perfumy, które nadają się dla pań. Facet musi pachnieć energią i konsekwencją, a zatem kup takich zapach. Oprócz tego najlepiej nabądź jeszcze wodę po goleniu o tym samym zapachu, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Aby rany, które powstają w czasie golenia błyskawicznie się goiły, dodaj też ałun, preparat, który błyskawicznie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl