Jakie są inne aniżeli chirurgiczne metody usuwania zmarszczek?

Zmarszczki powstają na skutek starzenia się cery. Najłatwiej jest je usunąć za pomocą chirurgicznych zabiegów, bowiem dają one szybkie a także trwałe wyniki. Co jednak zrobić, jeśli nie chcemy kłaść się na stole chirurga plastycznego?
Ażeby zlikwidować zmarszczki można korzystać z zabiegów kosmetologicznych, dermatologicznych i medycyny estetycznej.

lakier do włosów

Autor: iStock
Źródło: iStock
Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek (opublikowany tutaj) Warszawa wybór zabiegów jest duży także najodpowiedniej będzie udać się na konsultację, ażeby medyk wyłonił ten idealny dla nas. Mamy do wyboru takie zabiegi jak mezoterapia, wypełniacze (własny tłuszcz), głębokie peelingi złuszczające i fale radiowe.

Zobacz inne pokrewne niezwykle cenne źródło informacji na rozważany problem – kliknij tutaj oraz poznaj więcej w tej ofercie.

Igłowa mezoterapia to zabieg polegający na wstrzykiwaniu wgłąb skóry specjalnych cocktailów witaminowych, kwasu polimlekowego, krzemionki organicznej, oligoelementów. Zabiegi te wykonuje się raz na miesiąc zaś pierwsze wyniki widoczne są po 3 zabiegach. Najrychlej zapewniającym wyniki zabiegiem niechirurgicznego likwidowania zmarszczek będzie wykorzystanie wypełniaczy. Wśród nich rozróżniamy modny botox zatem toksynę botulinową. Botox (polecam:) Warszawa ma dotknąć paraliżem mięśnie tak, aby się nie kurczyły, natomiast zmarszczka „wyprasowała”, kwas polimlekowy jak też rozmaite mieszanki substratów wypełniających, a również własny tłuszcz. Wypełniacze dają szybki efekt, jaki trzyma się mniej więcej 6 miesięcy do roku. Po tym czasie o ile potrzebujemy utrzymać wynik zabieg powinno się powtórzyć.

Dogłębne złuszczanie naskórka a także skóry właściwej zapewnia silną regenerację i pobudzenie skóry do wytwórczości nowych komórek elastynowych jak też kolagenowych.

Jeżeli pragniemy usunąć zmarszczki za pomocą peelingów będziemy musieli wykonać serię tychże zabiegów. Zabiegi realizujmy jesienią i stronimy od słońca, ażeby nie wywołać zaistnienia przebarwień. Rekomendowanym zabiegiem jest także lifting twarzy (zdecydowanie więcej odnajdziesz pod tym adresem).