Jedna z największych tajemnic naszych czasów, czyli czym jest zawartość torebek większości pań.

Damska torebka od wieków jest wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest jak jaskinia która skrywa pełne tajemnic rzeczy, o których istnieniu wie tylko wtajemniczona kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed resztą domowników.

zobacz tu

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od wielkości torebki i stylu kobiety, zawartość waha się od kilkunastu drobiazgów do kilkudziesięciu i więcej. W wersji light znaleźć tam można jedynie najpotrzebniejsze przedmioty, to znaczy podstawowe dokumenty, komórkę, zestaw kluczy do mieszkania, portmonetkę, słoneczne okulary, jednorazowe chusteczki, balsam do dłoni, błyszczyk do ust, niewielkie lusterko, mały grzebień oraz rzecz jasna rajstopy na wszelki wypadek.

Jeżeli propozycja firmy jest dla Ciebie istotna, to przejrzyj ofertę (https://wehrfritz.pl/zlobek-przedszkole/edukacja-przyrodnicza/czas/5437/zegar-do-nauki-srednica-30-cm), który Ci oferuje. Z pewnością jest tym, czego już długo szukasz.

Bardziej wypasiona wersja zawiera dodatkowo notatnik z adresami, parasolkę, paczkę gum, komplet pilników do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry opatrunkowe, igła z nićmi, tabletki od bólu głowy i sporo innych akcesoriów.

To wszystko nic w porównaniu do przeboju ostatniego czasu, który powalił kobiety na klęczki. I to niestety dosłownie, bo z powodu dużego ciężaru, jaki sobie zafundowały. Cudem tym są damskie torby na zakupy. Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa nie powinna mylić. Nie będzie to pusta siatka, którą wypełnia się zakupami i opróżnia po przybyciu do domu. Wręcz przeciwnie, to klasyczna torebka, do jakiej można jeszcze spakować mniejsze sprawunki. I tu rozpoczyna się zabawa. W praktyce nie da się podać zawartości tego typu torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu można tam znaleźć dokładnie to co w jakimś sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy noszą komplet pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno ale nie wypakowane trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Młode damy mogą pochwalić się paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i na przykład okularami słonecznymi.

Chcesz zgłębić większą ilość ciekawych danych na opisywany wątek? To poczytaj szczegóły (https://bylola.pl/pl/c/SUKIENKI-Z-BASKINKA-PLUS-SIZE/132), które właśnie takie informacje posiadają.

Starsze panie nie będą im ustępować, gromadząc w czeluściach pudry, szminki, stare zdjęcia oraz tabliczkę czekolady dla wnuków.