Jesienne trendy na rok dwa tysiące trzynasty

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Pomimo, że rok 2013 niedawno się rozpoczął, a zima w pełni designerzy już teraz prześcigają się w pomysłach w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. W tym roku beże i brązy wiodą swój prym i będą królowały na pokazach mody, a także na ulicach polskich miast. W trendach zauważyć można nawiązania do mody lat trzydziestych i dwudziestych – dopasowane żakiety, powłóczyste spódnice, marynarki z łatami a także kapelusze, sprawią, że poczujemy się jak w starodawnym filmie, a wszystko to za sprawą polskiej firmy odzieżowej Wittchen.

Skóra na pierwszym miejscu

W obecnym sezonie popularna stanie się skóra, o której przez ostatnich kilka lat nieco zapomniano. O odzieży ze skóry na pewno możemy powiedzieć że jest oznaką luksusu i dobrego smaku. Warto podkreślić, że, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska firma produkująca ubrania oraz galanterię skórzaną Wittchen. Każdy sklep Wittchen posiada bardzo bogaty asortyment wybór – począwszy od kurtek i płaszczy po asortyment taki jak przyborniki, portfele i aktówki.

Wittchen – początki firmy

Marka Wittchen powstała w trzynaście lat temu dzięki Jędrzejowi Wittchenowi, który pierwszy raz sprowadził włoskie skóry na polski rynek.

Skoro zainteresował Cię omawiany w tym miejscu temat, to przeczytaj także pomocny serwis (http://skalnik.pl/odziez/polarowa) – on również posiada zajmujące wiadomości.

Od tego czasu Spółka wyprodukowała ogromną ilość kolekcji a płaszcze Wittchen noszone są na polskich salonach. Odzież i galanterię Wittchen zakupić możemy nie tylko w tradycyjnych salonach odzieżowych, ale także za pomocą internetu. Skóry z których wykonane są produkty należą do najlepszych gatunkowo ich produkcja jest na światowym poziomie.

Nawiązania do najnowszych trendów 2013 widać także w najnowszej linii tej firmy. Kurtki wittchen bardzo dobrze uchronią nas przed chłodem i zimową aurą i co najistotniejsze – nie zniszczą się przez wiele następnych sezonów.

Jeżeli masz zamiar poznać ten temat bardziej i chcesz przestudiować zagadnienie pod innym kątem, to więcej znajdziesz w treści artykułu, który jest pod tym linkiem.

W kolekcji tej dominują odcienie szarości, brązów i czerwieni, trend ten także widoczny jest w wyglądzie dodatków.