Jeżeli planujemy zapuścić brodę powinniśmy pamiętać o paru sprawach. Co jest najważniejsze?

Coraz większa ilość mężczyzn decyduje się zapuścić brodę, a jak się wydaje nie ma w tym nic trudnego. No przecież ona rośnie, nie powinniśmy jej przeszkadzać.

No ale oczywiście, nie można jej zostawić samej sobie, gdyż zacznie rosnąć jak chce. Więc na pytanie jak dbać o brodę odpowiemy, iż należy ją modelować, przycinać, sprawdzać czy nie staje się zbyt mocno chaotyczna. Powinniśmy ją dyscyplinować, aby nie wyrosła po swojemu. Na pytanie więc jak zapuścić brodę, (ciąg dalszy tego zagadnienia> wizytówka sklep skalnik.pl kliknij)jak wspomnieliśmy wcześniej, nie musimy odpowiadać, bo najbardziej korzystniej jej nie przeszkadzać.

Niestety

broda

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

, nie dla każdej osoby broda będzie dobra, ponieważ szczególnie na początku jest tak, że swędzi. Tak się właśnie dzieje, bo skóra nie zdąży się przyzwyczaić do włosów i zaczyna frustrować. Z pewnością będzie to irytować latem, kiedy skóra ponadto się poci. To jednak wyłącznie przejściowy okres, a jak uda nam się to przetrwać, to po jakimś czasie przestaniemy zauważać, że coś się dzieje. Zanim to jednak się stanie warto sobie pomóc, czyli złagodzić swędzenie nawilżającym balsamem po goleniu, jakiego używaliśmy do tej pory.

Jak już mamy dość duży zarost to są i kolejne komplikacje. Przy pełnej brodzie będzie powinniśmy wybrać czy zgolić szyję do jej górnej linii a także czy golić w pewnym stopniu poliki. Wiele osób tak robi, ale nie istnieje tu jedna zasada. Na pewno należy robić tak, jak będzie bardziej komfortowo. Jak widzimy, pomimo wad korzystnie zapuścić brodę Blog Męskie Zacięcie, bo polepszy się nasz styl, a i my poczujemy się bardziej jak mężczyźni. Jak zawsze marzyliśmy o wspaniałej brodzie, to nie ma co się zastanawiać, warto zrealizować ten cel.