Jesteś mężczyzną dbającym o siebie? W Twojej kosmetyczce nie może braknąć kremu męskiego, ałunu , a także kosmetyków z firmy Truefitt&Hill i Men-u!

Każda dziewczyna chciałaby, aby jej mężczyzna szykownie się ubierał , a także był zadbany. Do tej pory zdecydowana większość facetów nie zwracała na to najmniejszej uwagi, na szczęście zmieniło się to i idzie w bardzo dobrym kierunku.

Facet w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowym kosmetykiem każdego faceta muszą być kremy męskie , jakie winny przede wszystkim pełnić rolę nawilżającą. Warto zatroszczyć się o to, aby posiadać przynajmniej dwa różnorodne rodzaje balsamów. Pierwszy winien być stosowany na dzień, przed każdym opuszczeniem mieszkania, żeby twarz nie była wysuszona i niezbyt elastyczna. Drugi tymczasem powinien być używany po każdorazowym goleniu, gdyż wtenczas skóra jest podrażniona i potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Kolejnym towarem, jaki winien na zawsze zagościć w saszetce jest ałun, czyli naturalny dezodorant.

Jego działanie jest zupełnie odmienne, aniżeli standardowych i dobrze wszystkim znanych antyperspirantów. Plusy o jakich nie wolno zapomnieć to to, że umożliwia skórze oddychać i nie blokuje pracy gruczołów potowych, jak przykładowo pospolity dezodorant. Ponadto nie zostawia żadnych śladów na ubraniach i jest bezzapachowy, wskutek czego da się stosować do niego wszelakie wody toaletowe. W tym zagadnieniu warto takżerozważyć to, jakie spółki produkujące kosmetyki dla mężczyzn są najlepsze i po jakie najchętniej sięgają panowie.

krem do golenia
Szczególnie jest to będąca na rynku już od ponad 200 lat marka Truefitt&Hill, jaka specjalizuje się w produkcji kosmetyków do golenia. Każdy uwodziciel winien posiadać na swojej półce doskonale kremy i mydła do golenia.

Czy ten wpis przypadł Ci do gustu tak silnie, że chcesz zaznajomić się z następnym? To rewelacyjnie. Zatem tu kliknij i sprawdź więcej postów.

Niestety artykuły te do najtańszych nie należą, aczkolwiek są bardzo wydaje i wytwarzane z najwyższej jakości składników. Drugą firmą jaka jest uwielbiana przez panów to brytyjska marka Men-u, jaka charakteryzuje się innowacyjnością. Kosmetyki przygotowywane są z najwyższą pieczołowitością oraz z najlepiej dobranych składników. Powinno się jest inwestować w rzeczy do pielęgnacji twarzy, bowiem od razu będzie można zobaczyć pierwsze efekty, a opakowanie starczy na dłuższy czas. Nabywając kosmetyki zawsze należy zwracać uwagę na to co jest zapisane z tyłu opakowania, ponieważ pewne zawierają ogromne ilości substancji, które mogą negatywnie wpływać na naszą cerę. Wybierając firmę Truefitt&Hill bądź Men-u możemy mieć gwarancję, że z artykułu będziemy bardzo zadowoleni i następnym razem znów sięgniemy po kosmetyk z tej linii.