Posted on

Zima nie tak ciężka – wystarczy właściwie o siebie zadbać

zima w mieście
Zima to pora roku przez jednych uwielbiana, przez innych niechciana. Powodem tego ostatniego stanu jest zwykle niska temperatura, która zniechęca do przebywania na świeżym powietrzu. Jednakże zima nie taka straszna, jeżeli zatroszczymy się o stosowny strój. A do wyboru mamy naprawdę spory asortyment. Podstawą jest oczywiście dobrze dobrana kurtka czy też płaszcz zimowy. Gdy temperatura nie jest nadmiernie zaniżona warto zdecydować się chociażby na kamizelki puchowe, które atrakcyjnie wyglądają, a równocześnie ochraniają nas przed utratą ciepła.

Continue reading Zima nie tak ciężka – wystarczy właściwie o siebie zadbać

Posted on

W jaki sposób dobrze jest ubierać się w zimę? Jak prezentować się modnie, lecz jednocześnie czuć się bardzo swobodnie?

buty ziomowe
Klimat w Polsce jest bardzo zmienny, lecz w miarę łatwo się do niego przyzwyczaić. Występują u nas cztery pory roku, tak powinno być w teorii, bo w praktyce wciąż bardziej ulega to zmianą i można powiedzieć, że zaczynają dominować ciepłe, nawet upalne lata i nieprzewidywalne zimy. W okresie zimowym może być więc niesamowicie mroźno, ale również nadspodziewanie ciepło. Jednak, jeśli chodzi o dzisiejsze zapatrywania, to raczej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do której musimy się przygotować.

Continue reading W jaki sposób dobrze jest ubierać się w zimę? Jak prezentować się modnie, lecz jednocześnie czuć się bardzo swobodnie?