Każda chce się prezentować jak najmodniej

Nie kochamy się odróżniać z tłumu, dlatego co rok uważnie przeglądamy, co jest modne latem, wiosną, zimą albo jesienią. Chcemy, by kolejni nas podziwiali, aby spoglądali na nas oraz powiedzieli, iż świetnie znamy się na modzie, że powiemy w co się powinniśmy ubrać. A powinniśmy powiedzieć, iż w związku z modą musimy być bardzo spostrzegawczy, bo zmienia się ona właściwie z sezonu na sezon oraz chwila dekoncentracji ma szanse sprawić, iż nasze ubrania w ogóle nie będą modne.

Moda damska

Autor: Lookatme BR
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej jesteśmy informowani co jest modneKiedy namyślamy się, jak mają prezentować się trendy wiosna 2014 to z pewnością powinniśmy sobie uświadomić, że będą przeważały pastelowe kolory, cukierkowy róż, lub brudny żółty jak najmocniej będą tutaj na miejscu i co istotne powinny one wybijać się nie tylko w naszej garderobie, ale także i powinny być obecne w naszych akcesoriach takich jak na przykład lakiery do paznokci. Moda lato 2014 tymczasem nie jedynie proponuje nam neonowe barwy, lecz również ogłasza się, że będą panowały lambadówki, a więc zwiewne i dziewczęce spódniczki, więc kiedy zauważyłyśmy ostatnio jakąś w szafie naszej mamy, to z pewnością jest to najlepszy moment, by ją stamtąd wyjąć i wyprać, ponieważ na wakacyjne miesiące będzie jak znalazł. Więcej o tegorocznych trendach można przeczytać tutaj

sukienki

Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com

Moda damska pozwala na eksperymentyProjektanci mody zaznaczają pewne kierunki, informują co będzie trendy, w jakie ubrania trzeba zainwestować. Na szczęście moda damska jest niesamowicie elastyczna, a co się z tym wiąże, mamy szanse być pewni, że kiedy troszeczkę pokombinujemy to nic złego się nie wydarzy. Ponieważ przecież nie każda musi właściwie się czuć w pastelowych kolorach, ale jeżeli świetnie prezentujemy się w lambadówie, to przecież nikt nam nie zabroni jej ubierać w innym kolorze. Taka moda (Sprawdź Teraz) to dla pań prawdziwe pole do popisu, gdzie poprzez ciuchy idealnie można wyrazić własne potrzeby, swój charakter oraz udowodnić, że samodzielnie również umiemy zaproponować ciekawe stylizacje, takie jak na przykład tutaj –Musimy się fajnie czuć w tym co nosimyNajważniejsze w zabawie modą jest to, by właściwie się czuć w tym co założymy, abyśmy zaznaczyły, iż nam to pasuje oraz że nie będziemy się w konkretnym stroju męczyć przez cały dzień, wyzywając że dałyśmy się przekonać na takie połączenie. Moda jest po to, żeby z nią kombinować.