Każda dziewczyna powinna przynajmniej od czasu do czasu o siebie zadbać – a jaką przyjemność Ty sobie dzisiaj zrobiłaś?

W nieustającej gonitwie codziennych obowiązków często zapominamy o samych sobie – jeżeli musisz rany wyprawić dziecko do przedszkola, przygotować domownikom jedzenie, pojechać na osiem godzin do pracy, a na dodatek po pracy pojechać na zakupy, przywieźć dzieci ze szkoły, zrobić obiad i jeszcze w międzyczasie wstawić pranie i posprzątać w kuchni – na pewno nawet sekundy nie poświęcasz myśli, w jaki sposób zrobić sobie radość i się odprężyć. Tymczasem to wielki błąd!

Oczywiście, że

manicure

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

nie powinnaś nagle zaniedbać wszystkich obowiązków, ale od czasu do czasu możesz się nimi dzielić z mężem. Wówczas powinnaś mieć wieczór tylko dla siebie – takie popołudnia powinnaś sobie zagospodarować przynajmniej raz tygodniowo żeby czuć się naprawdę wypoczęta. Pewnie zastanawiasz się teraz, co możesz robić w taki wieczór jeśli już uda Ci się go wygospodarować. Rewelacyjnym pomysłem oczywiście będzie wybranie się do gabinetu urody – tam wykwalifikowane osoby zajmą się Tobą, a Twoim zadaniem będzie wyłącznie odprężenie się; więcej: najlepsze masaże w warszawie. Możesz wybrać dla przykładu masaż, który – jeśli zostanie dobrze wykonany, z pewnością da Ci siły na cały nadchodzący tydzień. Dodatkowo w wielu salonach oferowana jest dla przykładu lampka wina czy niewielkie przekąski. W podobnych warunkach masaż i terapia powięziowa wrocław będzie prawdziwą rozkoszą nie tylko dla Twojego ciała, ale również dla zmysłów. Na dodatek możesz udać się także na manicure – to zdecydowanie dobry pomysł szczególnie

masaż

Źródło: pixabay

dla mam małych dzieci.

Oczywiste jest, że przy małym berbeciu zwykle nie mamy ani chwili czasu na malowanie paznokci. Jeśli udasz się na manicure, wtedy wszystko zostanie zrobione za Ciebie. Pomalowane pięknie paznokcie sprawią, że będziesz wyglądała naprawdę wystrzałowo i na pewno dodadzą Ci pewności siebie. Taki manicure musisz zafundować sobie przynajmniej na dwa tygodnie – jeżeli zdecydujesz się na lakier hybrydowy, wtedy masz właściwie pewność, że przez cały tren czas Twoje paznokcie będą wyglądać nieskazitelnie. Oczywiście wizyta w salonie urody to oczywiście pomysł, jednak bynajmniej nie musisz wydać fortuny aby się dobrze bawić i zrelaksować się. Wystarczy, że na przykład umówisz się na babski wieczór z przyjaciółką – niezależnie od tego, na co dokładnie się zdecydujesz, zawsze pamiętaj o sobie!

Zobacz też: Nova 2