Posted on

Nowoczesny sprzęt do salonu SPA

kobieta
Prawidłowo działający i bogato wyposażony salon kosmetyczny to nie tylko miejsce, gdzie panie mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Większe, dobrze działające salony udostępniają bogatą ofertę, która obejmuje wiele działań i zabiegów upiększających ciało.

Continue reading Nowoczesny sprzęt do salonu SPA

Posted on

Medycyna estetyczna kluczem do pięknego wyglądu

wellderm - logo
W naszych czasach mamy mnóstwo możliwości, żeby poprawić uchybienia naszej urody. Medycyna estetyczna rozwija się niezwykle szybkim tempem i oferuje nam ogromną ilość różnych zabiegów pozwalających poprawić stan skóry, usunąć wszelkiego rodzaju niedoskonałości czy poprawić to co się nam nie podoba. Zabiegi takie są dość kosztowne, ale nie mają zwykle niebotycznych cen i możemy sobie na nie pozwolić.

Continue reading Medycyna estetyczna kluczem do pięknego wyglądu

Posted on

Najlepsze właściwości, jakie ma sól bocheńska

Niekoniecznie sól musi znajdować się w naszych daniach, jak uważają dietetycy, nie jest wskazana. U nas pojawia się coraz więcej kompleksów wellnessowych, do których przybywa wielu biznesmenów zażyć nieco odpoczynku. Relaks w solance będzie świetnym rozwiązaniem, co podkreśla coraz więcej osób korzystających z tego typu zabiegów.

Continue reading Najlepsze właściwości, jakie ma sól bocheńska

Posted on

Odżywianie wg dietetyków

Niskocholesterolowa, niskobiałkowa, bogato resztkowa… – rodzaje diet można wymieniać bez końca. Co wybrać? Konsultacja dietetyczna to spotkanie z dietetykiem, który dobierze odpowiednią dietę do indywidualnych potrzeb. Tylko tak można działać skutecznie i cieszyć z satysfakcjonujących efektów. Zrzucić zbędne kilogramy – to podstawowy cel, który przyświeca większości osób decydujących się na dietę.

Continue reading Odżywianie wg dietetyków