Posted on

W jaki sposób dobrze jest ubierać się w zimę? Jak prezentować się modnie, lecz jednocześnie czuć się bardzo swobodnie?

buty ziomowe
Klimat w Polsce jest bardzo zmienny, lecz w miarę łatwo się do niego przyzwyczaić. Występują u nas cztery pory roku, tak powinno być w teorii, bo w praktyce wciąż bardziej ulega to zmianą i można powiedzieć, że zaczynają dominować ciepłe, nawet upalne lata i nieprzewidywalne zimy. W okresie zimowym może być więc niesamowicie mroźno, ale również nadspodziewanie ciepło. Jednak, jeśli chodzi o dzisiejsze zapatrywania, to raczej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do której musimy się przygotować.

Continue reading W jaki sposób dobrze jest ubierać się w zimę? Jak prezentować się modnie, lecz jednocześnie czuć się bardzo swobodnie?

Posted on

Inspiracje modowe na sezon wiosna-lato 2013

Trendy wiosna 2014 można streścić w dwóch słowach jako poplątanie z pomieszaniem. Nadal aktualne będą barwy pudrowe królujące tej zimy. Poza nimi, napotkamy także zaskakujące zestawienia zarówno w sprawie koloru, jak też materiały.

Continue reading Inspiracje modowe na sezon wiosna-lato 2013

Posted on

Zaproszenia ślubne i pozostałe pamiątki przeszłości

Zwyczaj tworzenia i wysyłania takich rzeczy, jak zaproszenia ślubne posiada bogatą historię. Nawet dziś dla wielu ludzi jest to cenny obyczaj. Każdy, kto je chce wysyłać, powinien pamiętać, że zaproszenia ślubne posiadają ścisłą kompozycję i styl. Zasady ich kreowania można odszukać w internecie, warto wiedzieć, że ich uwzględnianie jest mile widziane.

Continue reading Zaproszenia ślubne i pozostałe pamiątki przeszłości