Kobieca kosmetyczka czasem zaskakuje

Panie niezwykle lubią dobrze wyglądać. Nie bez powodu nazywa się je mianem płci pięknej. W związku z tym częściej niż mężczyźni wykorzystują specyfiki modyfikujące zdrowie i urodę. Damska kosmetyczka pełna jest różnorodnych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes

Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem do rąk, bądź balsam do ciała, mogą być im znane, czytając na etykiecie: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym w rzeczywistości zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panów
Niemniej kwas hialuronowy może być z sukcesem używany także przez mężczyzn. Na skutek wiązania wody w tkankach, niweluje on zmarszczki i hamuje procesy starzenia. Kwas hialuronowy znajdujący się w kremie poza tym doskonale nawilża i odżywia cerę.

Balsam do ciała i krem antycellulitowy
W damskich kosmetyczkach bardzo często spotykany jest balsam do ciała i krem antycellulitowy. I choć pierwszy z nich panie lubią, do obecności drugiego najchętniej by się nie przyznawały. Krem antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków stosowanych z kłopotliwej konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

Krem pod oczy na po nieprzespanej nocy
Kosmetykiem, do jakiego mężczyźni zdążyli się już prawdopodobnie przyzwyczaić jest krem pod oczy. Najczęściej zastanawiają się oni, czemu kobiety nabywają je w zestawach zawierających dwie sztuki. Otóż sprawa jest nieco bardziej zagmatwana. Krem pod oczy na dzień to nie to samo co krem pod oczy na noc.

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej domowy generator ozonu na omawiany temat – informacje okażą się z pewnością niesamowicie wciągające, zatem kliknij tutaj i zobacz więcej.

Każdy z nich posiada nieco odmienne właściwości jak również w każdym tkwi odrębny sekret kobiecej urody.

Krem z zielonej herbaty?
Koncerny kosmetyczne wykorzystują potęgę natury, by pomóc nam wyglądać młodziej oraz piękniej. Przykładem takiego przyrodniczego specyfiku jest krem z zielonej herbaty. Mężczyźni nie potrafią wyjść z podziwu. Godzą się ze zjawiskiem, że jakaś zielona roślina znajduje się w pudełku z herbatami, ale żeby jeszcze nakładać ją na ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza oraz wzmacnia skórę, a w dodatku wspaniale pachnie.

Źródło: NANTES