Posted on

Sposoby na zmarszczki i inne kłopoty z skórą

Żyjemy w czasach kultu młodości. Najistotniejsze to non stop świetnie się prezentować i to bez względu na to ile mamy lat. Jednak nie jest to możliwe bez dbania o siebie. Niestety w określonym wieku nie wystarczy już tylko smarowanie się kremami niezbędne jest coś więcej. Idealnym sposobem na zlikwidowanie zmarszczek jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.

Continue reading Sposoby na zmarszczki i inne kłopoty z skórą

Posted on

Kosmetyczne zabiegi laserem we Wrocławiu.

Zabieg kosmetyczny
Laser to niezwykle uniwersalne urządzenie do poprawiania niedoskonałości wyglądu. Podczas ZABIEGÓW LASEROWYCH można odmłodzić, wygładzić skórę, wybielić zęby, wydepilować, zniwelować przebarwienia lub tatuaż, pozamykać drobne naczynka krwionośne. Laser emituje specyficzny rodzaj światła o skupionej, prostej wiązce.

Continue reading Kosmetyczne zabiegi laserem we Wrocławiu.

Posted on

Lipoliza ujędrnia ciałko oraz odmładza skórę

Lipoliza laserowa jest to bezoperacyjna, innymi słowy mało inwazyjna i pewna metoda pozbycia się zbytecznej tkanki tłuszczowej.
Istnieje wiele sposobów bezinwazyjnego kształtowania ciała, jednak lipoliza laserowa wyróżnia się pośród nich dzięki swoim szczególnym cechom odmładzającym cerę.

Continue reading Lipoliza ujędrnia ciałko oraz odmładza skórę

Posted on

Co mają do wyboru osoby, które zamierzają w pełni świadomie dbać o swoje zdrowie i urodę.

Osoby, które zamierzają dbać o swoje zdrowie i urodę mają do wyboru wiele rozmaitych specyfików i środków. Już półki w marketach i drogeriach są wypełnione tubkami i flaszeczkami, a bardziej specjalistyczne zakupić można w każdej aptece.

Continue reading Co mają do wyboru osoby, które zamierzają w pełni świadomie dbać o swoje zdrowie i urodę.

Posted on

Jak dobrze o siebie dbać nie tylko na wiosnę? Krótki poradnik

kosmetyczka
Jeżeli skończyłaś już czterdziestkę, zdecydowanie zauważyłaś, iż skóra Twojej twarzy nie jest już tak ładna jak kiedyś. Niestety nasze ciało po dwudziestym piątym roku życia przestało produkować kolagen, który odpowiada za elastyczność Twojej skóry. Niestety procesu tego nie możesz zatrzymać, jednakże niewątpliwie można go skutecznie opóźnić. Jak? Zobacz w naszym poradniku!

Continue reading Jak dobrze o siebie dbać nie tylko na wiosnę? Krótki poradnik