Kolczyki oraz łańcuszki bywają nieodłącznym znakiem rozpoznawczym elegantki gustownie ubranej i podążającej za aktualnymi trendami w modzie

Według obiegowej opinii nie ma na globie nieurodziwych niewiast, są tylko takie, które o siebie się nie troszczą. Chociaż że wielu panów ma zgoła całkiem inne zdanie, to jednakże trudno przyznać im rację. Wystarczy tutaj powołać się na wywiady zamieszczone w kobiecej prasie, w których opisywane bywają niesamowite metamorfozy czterdziestolatek. A jako dowód autorki danego tekstu zamieszczają zdjęcia ukontentowanych reprezentantek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei modnisie nie zawahają się dorzucić do zamieszczonego wyżej wywodu słów niezapomnianej gwiazdy kina lat 40 i 60 ubiegłego wieku, czyli Marlin Monroe. Ta modelka twierdziła, że najlepszym kompanem dla kobiety bywają… diamenty. To jeden z najdroższych elementów kobiecej biżuterii. Przezroczyste i całkiem przecież niepozorne kamyczki lub, jak kto woli, szkiełka bywają oprawiane w metale szlachetne, czyli np. srebro i tak powstają kolie, które kosztują majątek.

Rzecz jasna nie każdą panią stać będzie na tak oryginalną i bardzo drogą biżuterię. Zresztą te przeciętne gospodynie domowe i tak najprawdopodobniej nie zauważą, że bransoletki srebrne – https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Lancuszki-srebrne_Meskie-551.html – (sprawdź ofertę tego sklepu) na przegubie ręki ich najlepszej kompanki zawierają diament, perłę lub inny kosztowny dodatek. Do tego niezbędna jest wiedza, którą posiada pracownik sklepu z biżuterią.
Srebro bywa metalem, który doceniły kobiety w wieku balzakowskim, jak i niepełnoletnie damy. Z tego surowca powstają pierścionki czy łańcuszki, notabene bardzo chętnie noszone teraz przez kobiety. A prawdziwą furorę już pewien czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które są zakładane zarówno na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po lesie. Wszystko dlatego, że taka biżuteria idealnie komponuje się i z dżinsowymi kurteczkami, i z wyjściowymi garsonkami.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach ubiegłego wieku kobiety po trzydziestce nosiły duże kolczyki w kształcie kół. I do teraz taka moda przetrwała, lecz w trochę zmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniejszą biżuteria, która nareszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą efektownie zaprojektowanych kształtów, nierzadko z motywami roślinnymi. Nic więc dziwnego w tym, że niejedna dama pragnie posiadać w swojej szkatułce taką właśnie biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nieodłącznie łączyć się z eleganckim wyglądem i oczywiście doskonałym nastrojem.