Kolczyki oraz łańcuszki bywają nieodłącznym znakiem rozpoznawczym elegantki gustownie ubranej i podążającej za aktualnymi trendami w modzie

Według obiegowej opinii nie ma na globie nieurodziwych niewiast, są tylko takie, które o siebie się nie troszczą. Chociaż że wielu panów ma zgoła całkiem inne zdanie, to jednakże trudno przyznać im rację. Wystarczy tutaj powołać się na wywiady zamieszczone w kobiecej prasie, w których opisywane bywają niesamowite metamorfozy czterdziestolatek. A jako dowód autorki danego tekstu zamieszczają zdjęcia ukontentowanych reprezentantek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei modnisie nie zawahają się dorzucić do zamieszczonego wyżej wywodu słów niezapomnianej gwiazdy kina lat 40 i 60 ubiegłego wieku, czyli Marlin Monroe. Ta modelka twierdziła, że najlepszym kompanem dla kobiety bywają… diamenty. To jeden z najdroższych elementów kobiecej biżuterii.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło buty do łóżka a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długo zapamiętasz.

Przezroczyste i całkiem przecież niepozorne kamyczki lub, jak kto woli, szkiełka bywają oprawiane w metale szlachetne, czyli np. srebro i tak powstają kolie, które kosztują majątek.

Rzecz jasna nie każdą panią stać będzie na tak oryginalną i bardzo drogą biżuterię. Zresztą te przeciętne gospodynie domowe i tak najprawdopodobniej nie zauważą, że bransoletki srebrne (sprawdź ofertę tego sklepu) na przegubie ręki ich najlepszej kompanki zawierają diament, perłę lub inny kosztowny dodatek. Do tego niezbędna jest wiedza, którą posiada pracownik sklepu z biżuterią.
Srebro bywa metalem, który doceniły kobiety w wieku balzakowskim, jak i niepełnoletnie damy. Z tego surowca powstają pierścionki czy łańcuszki, notabene bardzo chętnie noszone teraz przez kobiety. A prawdziwą furorę już pewien czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które są zakładane zarówno na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po lesie. Wszystko dlatego, że taka biżuteria idealnie komponuje się i z dżinsowymi kurteczkami, i z wyjściowymi garsonkami.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach ubiegłego wieku kobiety po trzydziestce nosiły duże kolczyki w kształcie kół. I do teraz taka moda przetrwała, lecz w trochę zmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniejszą biżuteria, która nareszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą efektownie zaprojektowanych kształtów, nierzadko z motywami roślinnymi. Nic więc dziwnego w tym, że niejedna dama pragnie posiadać w swojej szkatułce taką właśnie biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nieodłącznie łączyć się z eleganckim wyglądem i oczywiście doskonałym nastrojem.