Posted on

W jaki sposób powinniśmy ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną

ubrania
Współcześnie kiedy staramy się o pracę, musimy spełnić szereg wymogów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, aby mieć realne szanse na zatrudnienie. Procesy rekrutacyjne stają się coraz bardziej skomplikowane, nie chodzi już tylko o CV czy krótką rozmowę. Kandydaci są zwykle testowani przez kilka niezależnych osób, które organizują różnorakie testy i ostatecznie decydują o przyjęciu lub odrzuceniu danej osoby. Liczy się nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także ubiór i ogólna prezentacja samego siebie.

Continue reading W jaki sposób powinniśmy ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną

Posted on

Zabiegi w celu poprawienia urody. Kilka propozycji z zakresu oferty medycyny estetycznej

resurfacing
Zabieg resurfacingu, to znaczy laserowego peelingu, jest sprawdzonym sposobem poprawy urody dla pań, jakie narzekają na takie problemy, jak niejednolity koloryt skóry, uczucie szorstkości, spodziewające się po zabiegu równiejszego kolorytu, poprawy elastyczności oraz struktury. W laserze zastosowana została najnowsza technologia, jaka zastępuje jedną wiązkę laserową całym zespołem mikrowiązek, z określonym poziomem głębokości penetracji w naskórek oraz w skórę właściwą.

Continue reading Zabiegi w celu poprawienia urody. Kilka propozycji z zakresu oferty medycyny estetycznej

Posted on

Spośród najnowszych trendów dziedziny pielęgnacyjnej modelowanie ust jest jednym z najczęstszych trendów

wypełniacze do ust
Medycyna estetyczna i kosmetologia to specjalizacje, jakie ewoluują w zaskakująco szybkim tempie. Wywoływane jest to przede wszystkim coraz bardziej wymagającymi potrzebami kobiet i klientów, jacy poszukują jak najskuteczniejszych wyjść z najróżniejszych problemów połączonych z wyglądem

Continue reading Spośród najnowszych trendów dziedziny pielęgnacyjnej modelowanie ust jest jednym z najczęstszych trendów

Posted on

Osobista stylistka – kształtowanie własnego wizerunku

Wizerunek to w obecnych czasach sprawa najistotniejsza, wygląd oddziałuje na postrzeganie nas przez otoczenie, manifestuje nasze podejście do życia, samopoczucie jak też dominujące cechy naszego usposobienia.

Continue reading Osobista stylistka – kształtowanie własnego wizerunku