Komponujemy torebkę do garderoby czy szpilek?

Torebka damska uważana jest za wizytówkę każdej białogłowej. Obecnie torebka nie służy już tylko do chowania rzeczy takich jak komórka, pieniądze, kosmetyki. czy klucze. Wielu twórców mody uważa, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i guście teraźniejszych dam. Sklepy odzieżowe wabią fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz finezyjnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa

Źródło: www.superbag.pl

Hurtownia torebek chcąc podążyć za modą, musi wciąż poszerzać swoją ofertę produktową, a jest w czym kaprysić, gdyż typów torebek jest coraz więcej: od wielkiej standardowej torebki, kopertówki, z zróżnicowanych tworzyw, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

Swego czasu kupowano torebkę do koloru i fasonów butów. Obecnie moda pokazuje nieco inne style: buty i torby nie muszą mieć takiego samego tonu ani być z tego samego materiału, należy bowiem rozstać się z monotonią.

Zainteresował Cię ten tekst? Wejdź zatem do następnego artykułu i czytaj dalej (http://www.bergson.pl/sprzet/spiwory-trekkingowe-turystyczne/) do woli o intrygujących Cię sprawach.

Białogłowe, które dbają o dodatki, wybierają najczęściej torebki do koloru ubioru. Torebka jako element stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być przykładowo o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy wzbudzić zainteresowanie.

Jednakże dużo kobiet liczy na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym osobliwego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, sylwetka, styl i gust, a nawet humor. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z wyczuciem. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może spowodować odmienny efekt od spodziewanego. Ponadto często zdarza się, iż kobiety wolą torebki uniwersalne, które są odpowiednie zarówno do większości ich garderoby, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być noszona pod odcień ubrania.

Szukasz podobnych materiałów na omawiany tutaj temat? To nie problem, zwyczajnie wejdź dalej a zobaczysz, że to było bardzo łatwe.

Istotny jest klasa, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest zaprojektowana. Wybór stylu torebki związany jest też często z przywiązaniem do marki, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie potrafią wyjść na miasto bez torebki David Jones. Pamiętajmy jednak, iż idealnie dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze komponować się z ubiorem bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa.

Źródło: Torebki Damskie