Posted on

W jaki sposób wybrać odpowiednią suknię i dodatki do komunii?

Miesiące poprzedzające pierwszą komunię świętą, to okres gorączkowych przygotowań. Komunia, choć jest przede wszystkim przeżyciem duchowym, wymaga planowania i logistyki godnej najprężniej działających organizacji. Jedną z najważniejszych kwesti, o której warto pomyśleć zawczasu, jest wybór ubioru oraz dodatków. Zależnie od płci dziecka oraz ustaleń danej parafii, może to być sukienka dla dziewczynki, garnitur dla chłopca bądź alby dla dzieci obojga płci.

Continue reading W jaki sposób wybrać odpowiednią suknię i dodatki do komunii?

Posted on

Modne oraz równocześnie stylowe buty do garnituru

Buty
Ponoć wszelki mężczyzna powinien mieć choć jeden garnitur w swojej szafie. W związku z tym nawet jeżeli na co dzień nie jesteś miłośnikiem eleganckiego stylu, w Twojej garderobie prócz luźnych koszulek albo jeansowych spodni naturalnie powinno odnaleźć się miejsce także dla luksusowego, stylowego garnituru. Garnitur to ubranie, które znakomicie nadaje się na znaczące uroczystości czy przeróżnego rodzaju okazje, takie jak ślub, wesele bądź komunia.

Continue reading Modne oraz równocześnie stylowe buty do garnituru

Posted on

Nadchodzi sezon komunijny

Niebawem nadejdzie czas, gdy młodzi ludzie przystąpią do bardzo ważnego sakramentu. Komunia, ponieważ o niej mowa, to swego rodzaju zjednoczenie młodego człowieka z Bogiem. Przed tym wielkim wydarzeniem religijnym młodzi ludzie chodzą na specjalne nauki, aby zrozumieć istotę tego sakramentu. Ty też, jako opiekun, musisz się skrupulatnie przygotować.

Continue reading Nadchodzi sezon komunijny