Koronki, pastele czy zwierzęce printy?

Co będzie najmodniejsze tej wiosny i lata? Wystarczy popatrzeć na pokazy najznamienitszych domów mody czy do magazynów ściśle zajmujących się modą. A co tam ujrzymy?

Moda damska

Źródło: ladym.com.pl
Prym wiodą motywy kwiatowe. Rzeczywiście, czym byłaby wiosna bez kwiatów! To jeden z obowiązujących trendów, który nosimy na spódnicach, butach czy na głowie w postaci opasek i fascynatów. Musi być barwnie oraz kwieciście. Tryskająca kolorami, modna tunika damska w połączeniu z białymi spodniami zapewni nam promienny, wakacyjny wygląd. A dlaczego z białymi?

Bowiem to podstawowy, obok różu obowiązujący trend. Mile widziane wszystkie formy – od prostej minimalistycznej po bardziej wyszukane i kobiece. Kolor biały jest zawsze mile widziany i znakomicie się nam spisuje w czasie wysokich temperatur. Coco Chanel spopularyzowała określenie „mała czarna”, w dzisiejszych czasach pojawiła się „mała biała”, którą i zimą i latem widzimy na „salonach”. Kolor ten zabierze nam lat, a doda uroku.

W momencie gdy odzywa się w nas dzikie zwierzę (pod warunkiem, że nie jest to leniwiec), pokuśmy się o modne bluzki damskie z motywem zwierzęcym. Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów i afrykańskiej sawanny zamarzyli by przenieść ich klimat na ulice miast. Zwierzęce printy w miejskiej dżungli? Dlaczego nie! Spodobają nam się tutaj naturalne kolory, które wspaniale podkreślą delikatną opaleniznę.

Niezwykle kobiece koronki co pewien czas pojawiają się w modzie, ale w tym roku szczególnie zagościły w sklepach.

Jeżeli myślisz, że ten tekst jest godny zainteresowania, sprawdź na stronie (http://www.jagna.pl/majtki-bezszwowe-c-24_40.html) podobne informacje – na pewno równie będą dla Ciebie wartościowe.

W nowoczesnych formach układają się w kunsztowne wzory na sukienkach. Zwracamy uwagę na mocne kolory, np. amarant.Standardowo – dżins pojawia się co sezon. Fashionistki mogą wybrać total look, pozostała część niech pozostanie przy łączeniu z koronkami, skórą i złotem.Jeżeli mamy na myśli to co proponują nam „sieciówki” i spotykany w sprzedaży towar, odnajdziemy tam wszystko. I nie jest istotne czy lubimy rurki czy szwedy, bez problemu znajdziemy je w sklepach.

Jednak pamiętajmy, iż jeśli akceptujemy swoją figurę, eksponujemy swe atuty, a ukrywamy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy mamy na sobie rzeczy sprzed 10 lat, czy z tegorocznej kolekcji nie jest istotne.

Nie ociągaj się – jeżeli spodobały Ci się te zajmujące wiadomości, to wejdź w podany link i czytaj także (http://www.dortex.pl/ceny-asortyment-outlet-cream-niesort/asortyment-outlet-ceny/) kolejne opis.

Nikt nie zarzuci nam, że jesteśmy niemodnie ubrani.