Kosmetyki, które warto znać

Troska o skórę to klucz codziennej pielęgnacji. Poznaj bestsellerowe produkcji do pielęgnacji skóry.
Każda kobieta powinna mieć krem do codziennego stosowania, taki który można używać rano, przed nałożeniem makijażu.

naturalne składniki

Autor: Maja Dumat
Źródło: http://www.flickr.com
Ten krem powinien głęboko nawilżać skórę oraz wzmacniać jej naturalną ochronę dostarczając odpowiednich witamin i minerałów. Po 50 roku życia przede wszystkim warto wybrać krem spowalniający starzenie się skóry. Doskonałą propozycją jest Sensilis Supreme Color. Ten krem skutecznie odbudowuje i regeneruje skórę, dzięki sile ekstraktu z kawioru oraz Longlife-Cell wzmacnia żywotność komórek. Codzienne stosowanie kremu pozwala osiągnąć efekty takie jak: wygładzenie zmarszczek, śwież wygląd, elastyczność oraz sprężystość skóry. Subtelne zabarwienie, o którym mowa w nazwie kremu, powoduje ujednolicenie koloru skóry bez konieczności używania podkładu.na stronie osuszanie gruntów osuszanie gruntówKrem Sensilis Supreme Color w taki właśnie sposób zapewnia piękny, naturalny wygląd bezpośrednio po użyciu. Rekomendowany kosmetyk zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 15, przez co ochroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania UV.

Zobacz też

Nie można również nie wspomnieć o kosmetykach dla dzieci. Skóra dziecka jest bardzo delikatna i potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji, przy zastosowaniu kosmetyków hipoalergicznych, bez barwników i substancji zapachowych. W tym przypadku największym uznaniem cieszy się Emolium zestaw do codziennej pielęgnacji. Zestaw Emolium składający się z emulsji do kąpieli, kremu do suchej skóry i szamponu, pozwoli właściwie zadbać o skórę dziecka.

W okresie zimy (do stosowaniu powyżej 3 miesiąca) polecany jest krem Iwostin dla dzieci z lipidami, który odżywia i wzmacnia skórę, tworząc barierę ochronną przed niekorzystnym działaniem warunków pogodowych m.in. mrozu i wiatru.