Posted on

Kosmiczne prezenty

Święty Mikołaj w samochodzie
Jest wiele rozmaitych dni, kiedy ludzie dają sobie podarunki. Czasami są to jedynie małe podarunki na znak pamięci w postaci kwiatka czy kartki, innym razem są to wielkie i kosztowne prezenty. Wszystko polega na woli, okazji i możliwości finansowej. Ogólnie przyjęte jest, że bardziej cenione są upominki zrobione samodzielnie.

Continue reading Kosmiczne prezenty

Posted on

Chcesz pozostać piękna i młoda? Sprawdź, jakie możliwości ma dla ciebie współczesna medycyna estetyczna

zabieg
Dążąc do estetycznego i świeżego wyglądu, ludzie sięgają po najnowsze preparaty pielęgnujące oraz zabiegi kosmetyczne. Obecnie bardzo dużo na tej płaszczyźnie jest w stanie zaproponować medycyna estetyczna, która jest prężnie rozwijającą gałęzią. Z wykorzystaniem skrupulatnie dobieranych zabiegów i korekt można oszukać mijający czas i wyglądać naprawdę świetnie!

Continue reading Chcesz pozostać piękna i młoda? Sprawdź, jakie możliwości ma dla ciebie współczesna medycyna estetyczna

Posted on

Najlepsze olejki na porost włosów oraz kosmetyki bez konserwantów

olejki-na-porost-włosów-obrazek
Regularne olejowanie włosów zdoła dostarczyć należyte rezultaty! Dzięki użyciu odpowiednich olejów, włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące, co więcej oleje mają właściwości przyspieszające porost włosów.

Continue reading Najlepsze olejki na porost włosów oraz kosmetyki bez konserwantów

Posted on

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Continue reading Goodbye … owłosienie!