Koszulka na podarunek

Jesteś oryginalnym człowiekiem i chcesz się wyróżnić z tłumu? A możecechuje cię bardziej charakter introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nie jest to istotne, czy znajdujesz się w pierwszej, czy drugiej grupie, lub posiadasz trochę z jednego, jak również drugiego, bardzo prawdopodobne jest, że chcesz się czymś odznaczać. Chcesz być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, chcesz, aby twoje walory coś znaczyły, chcesz, aby świat poznał się jakim fajnym człowiekiem jesteś.

No tak, można się skrzywić na samą myśl, że będziemy obserwowani przez wszystkich ludzi. No dobra, ale nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie musimy wcale maszerować na wielka, oświetloną scenę, żeby zademonstrować kim jesteśmy. Po prostu jesteśmy stale w oku obiektywu – oceniani (prawdę mówiąc sami także oceniamy), dlatego dobrze by było w tym wspólnym obserwowaniu pokazać własną osobowość.

t-shirt Adidas

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z fajniejszych na to pomysłów jest zaprojektowanie koszulki. Oczywiście, zawsze można kupić jakiś fajny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale często nie możemy wyszukaćtam wzoru, który pasowałby do nas, do naszej osobowości. Za sprawą własnej koncepcji możesz zaprojektować, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub smutną koszulkę z jakimś znanym cytatem (mnóstwo mieliśmy tragicznych poetów, artystów, może to ich sentencje chcesz nosić na klacie).

Więcej na

Głównie jednakże największą popularnością cieszą się koszulki z napisami, które komentują aktualne wydarzenia. Często są to teksty, wypowiedzi znane z mediów, a czasem znane tylko dla pewnej, wtajemniczonej grupy ludzi. Przeważnie młode pokolenie o wiele bardziej rozgryzie przekaz na takiej „indywidualnej” kreacji aniżeli osoby trochę starsze. Nic w tym dziwnego, przecież sposób mówienia nowych mediów, media społecznościowe, w ogóle Internet, to przestrzeń zaklepana dla młodych ludzi.

Spójrzmy na takie memy, czy ktoś powyżej czterdziestego roku życia zajmuje się takimi rzeczami? Na pewno istnieją takie osoby, lecz patrzą na to jak na nowinkę, nie uczestniczą w tym aktywnie, nie tworzą, jak młodsi własnych wzorów.

Masz ochotę poszerzyć swą wiedzę na podobny temat? Namawiamy więc do przejścia do kolejnej strony. Tam oczekuje na Ciebie dzisiejszy wpis.

Z koszulkami mimo wszystko istnieje widoczna różnica, iż nie ma znaczenia, ile masz lat zawsze masz możliwość by wyrazić własne myśli, a najlepsze jest to, że koszt tego typu koszulki nie jest wygórowany.

Dalsza część