Posted on

Dla kogo outfit wojskowy?

moro
Wojskowe akcenty można znaleźć w modzie od dawna. Wielu kobietom taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego opłaca się wybrać stylizację militarną? Przede wszystkim dlatego, iż styl wojskowy uwydatnia indywidualizm oraz siłę charakteru. Dodaj do własnej stylizacji dodatki wojskowe, a Twój outfit natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub podkreślić mocny charakter. Militaria są kojarzone z twardym kodeksem, ale styl wojskowy nie musi mieć zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, idealnie odróżni Cię w tłumie i zaznaczy Twój indywidualizm.

Continue reading Dla kogo outfit wojskowy?

Posted on

Otwieramy sezon imprez majowych

kobieta w bluzce
Właśnie rozpoczął się sezon grillowy. Kto tylko ma takową możliwość, stara się w jakiś fajny sposób sobie ten sezon planować. Albo to my do swojego zadbanego ogródka spraszamy imprezowiczów, albo my przybywamy na garden party do ciotki czy wuja.

Continue reading Otwieramy sezon imprez majowych

Posted on

A może kolorowa stylizacja na karnawał?

Jakiś czas temu karnawałowe spotkania oznaczały czas, w którym zawieszano wszelkie reguły i każdą rzecz można było wykonywać odmiennie niż robi się to na co dzień. Tak samo możesz podejść do imprezowanie także dziś. Także wtedy, kiedy poszukujesz kreacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz zachowawczo ubrana do biura? W takim razie w ramach imprezy powinnaś postawić na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, ażeby zamienić się w najbardziej kolorową postać w klubie?

Continue reading A może kolorowa stylizacja na karnawał?

Posted on

Z jakiego powodu moda damska będzie tak istotna w świecie twórców mody?

Moda damska
Świat mody rządzi się swoimi kanonami, projektanci na każdym etapie zaskakują barwnymi kreacjami. Planowane pokazy mody mają w zamiarze zwrócenie uwagi kobiet na pokazywane ciuchy. Bardzo często są to ekstrawaganckie, pełne zmysłowości. Jednak jak wiadomo, przeciętna kobieta nie zwróci na nie uwagi.

Continue reading Z jakiego powodu moda damska będzie tak istotna w świecie twórców mody?

Posted on

Torby wittchen oferują elegancję i świetną jakość

zakupy
Powinniśmy zaznaczyć za co zapłacić więcej

Istnieją produkty, które godne są każdej, nawet naprawdę wysokiej kwoty. To właśnie powoduje, że nie musimy się zastanawiać nad ich sprawunkiem, bo możemy być pewni, że za tą ceną idzie wspaniała jakość. Ale czy wiemy, co jest warte nawet naprawdę dużych wydatków?

Continue reading Torby wittchen oferują elegancję i świetną jakość