Posted on

Przygotujmy się na wiosnę – o polecanych kosmetykach

Opalanie, ochrona skóry
Nareszcie przyszła do nas wiosna. Czekaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z chęcią wyrzuciliśmy do głębokiej komody grube kurteczki i cieplutkie kozaki. Teraz możemy ukazać trochę ciała. Jednak zanim to zrobimy, jesteśmy zobowiązani troszeczkę o nie zadbać. Po męczącej i niesamowicie pochmurnej zimie nasza skóra jest przemęczona i szara.

Continue reading Przygotujmy się na wiosnę – o polecanych kosmetykach

Posted on

Kobieca kosmetyczka czasem zaskakuje

Kobiety niezmiernie lubią pięknie wyglądać. Nie bez powodu definiuje się je mianem płci pięknej. Wskutek tego częściej aniżeli panowie aplikują środki polepszające zdrowie i urodę. Damska kosmetyczka pełna jest różnorodnych środków, które przyprawiają ich partnerów o zawroty głowy.

Continue reading Kobieca kosmetyczka czasem zaskakuje

Posted on

Kwas hialuronowy – recepta na długowieczność

Serum z kwasem hialuronowym
Od dawna w każdym piśmie, czy portalu poświęconym pielęgnowaniu urody możemy przeczytać o rewelacyjnych właściwościach kwasu hialuronowego. Czy rzeczywiście kwas hialuronowy jest eliksirem młodości?

Continue reading Kwas hialuronowy – recepta na długowieczność

Posted on

Wygraj walkę ze zmarszczkami

Serum z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy stanowi jeden z najważniejszych oraz najbardziej skutecznych składników zawartych w kosmetykach, które mają za zadanie odmłodzić nasze ciała. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z kosmetyków pozyskiwanych na bazie kwasu, spowalniających procesy starzenia się skóry.

Continue reading Wygraj walkę ze zmarszczkami