Kto mógłby skorzystać z operacji liposukcji

Operacja odsysania tłuszczu w ostatnich czasach staje się jeszcze mocniej popularna. Na liposukcję zapisują się panie w każdym wieku, lecz można zauważyć również, że korzystają z niej mężczyźni. Operacja nie jest skomplikowana, jednak trochę nieprzyjemna. Jest ostatnią deską ratunku dla tych, którzy w walce z niechcianymi kilogramami próbowali już wszystkiego.

Dbanie o nieskazitelne ciało

liposukcja

Autor: ELITE
Źródło: ELITE
Trend na nieskazitelną i proporcjonalną posturę pojawiła się wiele wieków temu. Już w czasach starożytnych pojawiały się rzeźby przedstawiające muskularnych facetów i smukłe kobiety. Obecnie w popkulturze także propagowany jest obraz proporcjonalnego ciała. Nic dziwnego, że osoby, których sylwetki znacznie różnią się od wyznaczonych standardów, aspirują za wszelką cenę do określonego wzorca.

Jak przygotować się do tego zabiegu

Choć odsysanie tłuszczu jest popularnym zabiegiem trzeba się wczesniej właściwie dostosować. Głównie należy wykonać listę badań. Chirurg przepisuje je, aby wykluczyć zagrożenie powikłań. Często jest tak również, że chirurg zaleca surową dietę oraz ćwiczenia.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Zobacz i sprawdź jonizator aquator silver szybko, tu znajduje się coś, co najprawdopodobniej także będzie równie ciekawe.

Wiele zależy od miejsca i ilości likwidowanego tłuszczu (zobacz szczegóły na

liposukcja

Autor: ELITE
Źródło: ELITE

Przedłużenie efektu odsysania tłuszczu

Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem bardzo skutecznym i gwarantuje natychmiastowy efekt. Trzeba jednak pamiętać, że jej efekty nie są na zawsze. Zbieranie się tłuszczu bywa uwarunkowane genetycznie. Nie w każdym przypadku jest to spowodowane nieodpowiednimi sposobami jedzenia i wyeliminowaniem aktywności fizycznej. Dlatego tendencja do powtórnego gromadzenia się tkanki tłuszczowej jest nie do wyeliminowania. Żeby skutki utrzymały się należy stosować dietę i ćwiczyć. Dodatkowo stosuje się także basen, przez które tkanka tłuszczowa nie zbiera się tak szybko w określonym miejscu.Więcej: .