Które maszynki warto kupić

Poranne przycinanie zarostu to poważna rzecz, wie o tym każdy facet. Niestety, spora część rodaków woli nabywać marne przyrządy do golenia, co jest ogromnym zaniedbaniem. Kiepską jednorazową maszynką oczywiście nie da się efektywnie ogolić.

W tym niedługim wpisie prezentujemy cztery ważne artykuły, które powinien posiadać w kosmetyczce każdy mężczyzna pragnący prezentować się fantastycznie każdego dnia. Zaprezentujemy maszynkę Merkur 34c, oldskulowy ałun jak ten tutaj: oraz pakiet pędzelek plus krem do golenia.

Podobają Ci się treści umieszczone w tym wpisie? W takim razie czytaj raport, który znajduje się na następnej witrynie. Tam znajdziesz więcej detali.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto ciągle wybierał sklepowe plastikowe maszynki, zanotuje ogromną różnicę, gdy po raz pierwszy zastosuje w goleniu Merkur 34c. To fantastyczny nożyk o oldskuowych projekcie i fakturze, w sam raz dopasowany do twarzy i dłoni. Dzięki metalowemu chwytowi wygodnie trzyma się go w ręce, co jest kluczowe dla prawidłowego golenia. Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie naruszając za bardzo skóry. Wielką zaletą maszynki Merkur 34c dostępnej na jest solidność wykonania – nożyk ten można stosować przez dziesiątki dni. Merkur 34c to trafny nabytek dla facetów, którzy chcą co dzień się golić. Bez potrzeby częstego kupowania artykułów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Interesującym dodatkiem do szafki faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi internauci mogą nie orientować się, czym jest ta istotna substancja, zatem opiszmy – ałun świetnie hamuje upływ krwi. Tym sposobem ałun w sztyfcie to podstawowy element w łazience, gdyż w czasie golenia nierzadko pojawiają się niewielkie uszkodzenia naskórka. Nie są one szczególnie bolesne, ale mocno uprzykrzają życie, gdyż krew potrafi kapać przez spory czas. Ałun w sztyfcie zastosowany natychmiast po skaleczeniu skutecznie tamuje krwotok.

Na koniec artykułu trzeba jeszcze wspomnieć, że mężczyzna, który pragnie utrzymać klasyczny wizerunek, powinien kupić też krem do golenia. Niezbędnym uzupełnieniem do takiego kremu jest pędzelek – na pewno kiedyś widziałeś, jak twój dziadek golił się, używając takiego fajnego wynalazku.

Te opublikowane tutaj wpisy z serwisu zaspokoją Twą ciekawość, jeśli rozpatrywana w tym serwisie sprawa żywo Cię zainteresowała.