Kupujemy torebkę

Torebka jest zauważana jako pewien atrybut kobiecości, niemniej jednak do spełnienia ma szereg całkowicie innych funkcji. Objawia ona charakter kobiety, jej sposób bycia, ale zarazem jest funkcjonalnym uzupełnieniem jak też ozdobą całego ubioru.

torebki

Źródło: kraina-stylu.pl
Nabywając torebkę, musimy wiedzieć, jakie będzie jej zastosowanie. Jeśli ma to być torebka, jaka będzie jedynie dopełnieniem kreacji wieczorowej, nie będziemy rozglądać się za ogromnymi workami, w których można pomieścić wiele innych rzeczy. Do kreacji wieczorowej torebka musi znakomicie pasować, tak barwą, jak również stylem. Pomimo pozorów to dokładnie takie dodatki, jak dla przykładu torebka przesądzają o całkowitym designie naszego odzienia. Warto zatem poświęcić wiele uwagi temu, żeby wybrać najlepszą torebkę. Często może ona kosztować więcej niż nasza sukienka (zamów suknia koronka – MERG) – popularna strona.

Warto do kreacji wieczorowej dobrać stosunkowo małą torebkę, jaka będzie estetycznym uzupełnieniem. Nie zmieścimy w niej wielu przedmiotów, ale na błyszczyk, klucze do domu i pieniądze powinno wystarczyć miejsca. Torebka do stroju wyjściowego winna przykuwać uwagę, ale zarazem winna dobrze komponować się z kierunkiem oraz kolorystyką naszego stroju. Na wieczorowe przyjęcie możemy wybrać torebkę na łańcuszku, czy ze zdobieniami z cyrkonii, cekinów itp. Im mniejsza torebeczka, tym bardziej będzie ona pasowała do całej sytuacji.

Całkiem inne wyznaczniki doboru trzeba przyjąć, gdy kupujemy torebkę na co dzień. Jej rozmiary będą znacznie większe, acz to jest uzależnione to od naszej pracy. Z pewnością większą torebkę kupi studentka, która to nosi z sobą podręczniki a także notatki, a mniejszą elegancka bizneswoman, która prócz torebeczki ma ze sobą reguły aktówki damskie. Każda pani doskonale wie, jakie rzeczy powinna nosić ze sobą. Musi więc dobierać torebki w taki sposób, aby wszystkie potrzebne jej na co dzień przedmioty zmieściły się do torby. Niekiedy pani nosi ze sobą jedynie portfel, klucze i telefon, a czasami pół kosmetyczki, książki jak też wiele innych przedmiotów.

torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiste jest to, że każda pani potrzebuje troszeczkę innej torebki. Istotne jest, aby torebka była praktyczna – ani zbyt mała, ani zbyt duża. Torba powinna bowiem spełniać funkcje praktyczne. Powinna mieć więc stosowną dla użytkowniczki ilość przegródek. Teraz starczy odnaleźć odpowiedni sklep z torebkami, i możemy wybierać – poszukaj.