Posted on

Co mają obecnie do dyspozycji kobiety jeśli chodzi o poprawę swojej urody i wyglądu.

Aby nasze ciała mogły wyglądać młodo i zdrowo należy o nie właściwie zadbać. konieczna jest zatem odpowiednia dieta, oparta między innymi na odpowiedniej ilości owoców i warzyw.

Continue reading Co mają obecnie do dyspozycji kobiety jeśli chodzi o poprawę swojej urody i wyglądu.

Posted on

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Continue reading Ostempluj swoje zmarszczki

Posted on

Kobieca kosmetyczka czasem zaskakuje

Panie bardzo lubią dobrze wyglądać. Nie bez powodu określa się je mianem płci pięknej. Tym samym częściej niż mężczyźni wykorzystują środki kształtujące zdrowie i urodę. Damska kosmetyczka pełna jest rozmaitych środków, które przyprawiają ich małżonków o zawroty głowy.

Continue reading Kobieca kosmetyczka czasem zaskakuje

Posted on

Wygraj walkę ze zmarszczkami

Serum z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy stanowi jeden z najważniejszych oraz najbardziej skutecznych składników zawartych w kosmetykach, które mają za zadanie odmłodzić nasze ciała. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko niektóre z kosmetyków pozyskiwanych na bazie kwasu, spowalniających procesy starzenia się skóry.

Continue reading Wygraj walkę ze zmarszczkami