Ładne tuniki na chłodniejsze pory roku

Wszystkie panie posiadają w swej szafie bardzo wiele wszelakich ubrań. Jednak czasem brak nam tuniki, która okazała by się najlepsza na zimniejszy czas. Dlatego dobrze pochodzić po sklepach i popatrzeć na tuniki damskie może znajdzie się taka, która będzie dla nas odpowiednia. Warto mieć na chłodniejsze pory roku jakąś fajną tunikę. Tunika jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem, kiedy nie chce nam się za bardzo myśleć o tym, co dobrze się ubrać.

tunika

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Można wybrać tuniki bawełniane, ale również wełniane i oczywiście w wielu kolorach. Wszystko zależy od tego, co rzeczywiście lubimy i od tego, co będzie pasowało do naszej szafy. Ważne jest, żebyśmy kupując nową rzecz pomyśleli też o tym, z czym będzie się ona dobrze komponowała. Kupowanie kolejnej rzeczy, która do niczego nie będzie pasowała, jest bezsensowne, to po prostu marnotrawstwo pieniędzy.

Zamiast grubego swetra

Gdy nadchodzą chłodniejsze dni, zaczynamy wyciągać ze strychu, lub z kartonów w szafie ciuchy, które będą idealne na te dwie pory roku. Sprawdzamy, co powinnyśmy ubierać w tym sezonie i wyciągamy ze stosu ubrań to, co najbardziej pasuje. Bywa, że niektóre rzeczy okazują się za małe a innym razem wychodzi na to, że w ogóle nam się nie podobają. Znajdujemy tuniki damskie, które

sweter

Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com

okażą się idealne zimniejsze dni. Wiadomo, że najlepiej by taka tunika okazała cieplejsza. Latem i wiosną również z chęcią wskakujemy w tuniki, ale z cieńszych materiałów. Oblekając swe ciało w tunikę pomyślmy czy nie naruszy to dress codu przedsiębiorstwa, w którym pracujemy.

Bardzo dużo zależy od miejsca, w którym pracujemy, bo jeżeli chodzi o spotkanie ze znajomymi to tunika na bank okaże się dobrym rozwiązaniem. To ten typ ciucha, który zakrywa to, co trzeba ukryć i podkreśla plusy kobiecej figury. Dlatego powinnyśmy mieć w garderobie kilka tunik, bo są czasem lepszym rozwiązaniem niż normalny sweter czy bluzka. Zresztą w wełnianej tunice na pewno będzie nam cieplej niż w którymś z krótkich sweterków. Tunika jest idealną opcją pod jesienny płaszcz, bo wtedy pięknie wszystko się komponuje. Przy krótszej zimowej kurtce nie wygląda już tak dobrze. Dlatego jeżeli w garderobie mamy dużo tunik, warto kupować dłuższe kurtki, bo dzięki temu na pewno będziemy dobrze wyglądały.