Ładnie ubrany mężczyzna – czyli co wkładać na co dzień, aby nie tylko było nam wygodnie, lecz i byśmy wyglądali stylowo

Nie tylko panie troszczą się o własny wygląd. We współczesnych czasach także mężczyźni coraz większą uwagę mają na to, jakim sposobem wyglądają i nie ma w tym nic nieprawidłowego, o ile nie są w łazience więcej czasu, niż kobiety. To dręczyłoby każdą panią, w końcu to przedstawicielki płci pięknej powinna przyciągać wyjątkową uwagę. Co w związku z powyższym ma włożyć modny pan, by codziennie czuć się fajnie, a równocześnie wyglądać elegancko?

schludnie ubrany mężczyzna

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku mężczyzn najkorzystniej sprawdzają się jeansy, jakie są również ulubionymi spodniami kobiet. Jeansy za każdym razem odpowiednio wyglądają i w czasie biznesowego spotkania, i na romantyczne wyjście z ukochaną. Wygląd będzie zależny od tego, co pan założy na górę. Może to być zwyczajny t-shirt, kiedy nie pragniemy wyglądać za zobowiązująco, lecz może to być także koszula czy sweter w serek, uchodzący za bardziej gustowny. Tak samo na koszulę, jak i na t-shirt można ubrać marynarkę albo jeśli chcemy wnieść troszkę nonszalancji do naszego ubrania (polecamy Dortex odzież używana) – modną, skórzaną kurtkę. Kobiety lubią niegrzecznych panów w skórze, toteż z pewnością mężczyzna w taki sposób ubrany będzie zwracać uwagę. Jeśli jest zimniej, konieczna będzie kurtka, lecz na lato taki zestaw sprawdzi się idealnie – . Ponadto pomyśleć należy o butach. Na co dzień fenomenalnie sprawdza się obuwie sportowe, które jest w dodatku niesłychanie komfortowe. Teraz możemy w nim chodzić także do pracy, o ile nie jesteśmy prawnikami, jacy mają swój dress code. Jeżeli nie adidasy, możemy pomyśleć nad mokasynami, a w czasie zimy nad wyższymi butami. Za każdym razem znajdziemy obuwie, które będzie pasować do naszej stylizacji. Najistotniejsze, by buty były czyste, gdyż kobiety niezmiernie zwracają na to uwagę.

moda męska

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Warto posiadać w szafie kilka pewnych zestawów, które zawsze się sprawdzą, bez znaczenia od tego, w jakie miejsce się teraz wybieramy – . Nie będziemy także godzinę stać przed szafą, gdy wpadnie nam niezamierzona wycieczka – 5 min. i będziemy gotowi do drogi. Warto jest czuć się i wyglądać atrakcyjnie, toteż zatroszcz się o to, a zapewne niejednokrotnie docenisz zawartość własnej rewelacyjnie przygotowanej garderoby.