Posted on

Medycyna estetyczna na wysokim poziomie

Różne zabiegi są w standardzie przygotowywanych teraz usług z zakresu medycyny estetycznej. Zmiany naczyniowe na twarzy oraz na ciele są niezwykle często spotykane. Powodują je zarówno czynniki genetyczne, jak i zewnętrzne. Mogą być wywoływane również zmianami hormonalnymi, lecz również farmakologicznymi.

Continue reading Medycyna estetyczna na wysokim poziomie

Posted on

Depilacja laserowa jako metoda stała i bezpieczna

Złota medycyna estetyczna
Laser diodowy LIGHTSHEER jest aktualnie najnowocześniejszym i zarazem najlepszym narzędziem do depilacji laserowej na świecie. Depilacja laserowa jest metodą stałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na działania całego ciała. Wiązka promieni skierowana ku skórze wnika tylko do 5 mm w głąb, co skutkuje na początku uszkodzenie mieszka, następnie jego sukcesywny zanik, a to w efekcie wiedzie do straty włosa.

Continue reading Depilacja laserowa jako metoda stała i bezpieczna

Posted on

Nie trzeba żyć z niedoskonałościami ciała, zwłaszcza, że nowoczesna medycyna estetyczna znakomicie sobie z nimi poradzi

cellulit jak się pozbyć
Dzisiejsze panie pragną prezentować się dosłownie nieskazitelnie, być młode, zadbane, bez najmniejszych niedoskonałości skóry oraz figury. Doskonale na tym polu wspiera je nowoczesna medycyna estetyczna, niezwykle szeroka dziedzina, która dba o prawie każdy skrawek ciała.

Continue reading Nie trzeba żyć z niedoskonałościami ciała, zwłaszcza, że nowoczesna medycyna estetyczna znakomicie sobie z nimi poradzi