Laserowe odmładzanie i mikrodermabrazja w atrakcyjnych cenach w stolicy.

Gabinet kosmetyczny w Warszawie poleca dwa zabiegi w rabatowych cenach – laserowe odmładzanie twarzy oraz mikrodermabrazję. Laserowe odmładzanie twarzy cieszy się sporym zainteresowaniem pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Polega ono na częściowym uszkodzeniu i równoczesnej stymulacji naskórka do intensywnego produkowania kolagenu. Zaawansowane lasery wykorzystywane do zabiegów bazują na technologii tworzenia frakcji na skórze.

Za sprawą technologii frakcyjnej laser doskonale radzi sobie ze zmarszczkami, bliznami czy rozstępami.

Warto obejrzeć inne nasze serwisy (http://www.beskidmed.pl/2017/10/18/krotkowzrocznosc-myopia/), żeby poznać inne fascynujące informacje na analogiczny temat. Nie zwlekaj zatem i kliknij ten link!

Wszystkie te objawy można zniwelować, uzyskując wspaniały efekt, przy szybkim czasie gojenia. Zabieg ten jest bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji – pacjent potrzebuje max. kilku dni, by zanikł obrzęk i Laserowe odmładzanie przebiega w następujący sposób – w zależności od zaleceń – lekarz, wykonujący zabieg dobiera odpowiedni zakres długości fal laserowych.

Odmładzanie

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zabieg przeprowadza się po nałożeniu maści znieczulającej. Podczas zabiegu odczuwa się delikatne pieczenie, które jest zazwyczaj dobrze tolerowane przez pacjentów. Efekty widoczne są już po pierwszej serii zabiegu, jednak czasem dla uzyskania pożądanego rezultatu wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Efekty uboczne pojawiają się bardzo rzadko. Najczęściej obserwuje się nieznaczny efekt pieczenia w czasie zabiegu, który utrzymuje się do 2 godzin po zabiegu. Może też wystąpić nieznaczny obrzęk miejsca poddanego zabiegowi. Jest to typowa reakcja organizmu na stymulacje termiczną. Więcej na

Zaczerwienienie skóry trwa przez pierwsze 3-5 dni, a niekiedy może występować w subtelniej formie do 4 tygodni. W czasie gojenia powstają drobne strupy, które przy prawidłowej pielęgnacji nie pozostawiają żadnego śladu. Po wykonaniu terapii na skórę nakładamy krem nawilżający z substancją p/bakteryjną. Bardzo istotne jest unikanie opalania miejsc poddanych terapii przez minimum 6 miesięcy oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.

Bardzo nam przyjemnie, że ten tekst wywarł na Tobie przyjemne wrażenie. Pragniemy zachęcić Cię do kolejnej witryny – tam można zobaczyć tam (https://reha-kompleks.pl/) świeże wątki.

Okres gojenia oraz nasilenie objawów po terapii zależy od użytej energii laserowej oraz wrażliwości skóry. Po zabiegu każdy pacjent otrzymuje stosowną instrukcję pielęgnacji domowej skóry poddanej terapii.

Dla pacjentów, chcących oczyścić swoją skórę, poleca się zabieg mikrodermabrazji. Oczyszczanie skóry jest bardzo istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni wiele funkcji. W czasie codziennej pielęgnacji stosuje się łagodne metody oczyszczania, natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi procedurami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej efektywnych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko dobrze oczyszcza skórę, ale również pobudza procesy regeneracyjne.