Lasery kosmetyczne i Usuwanie włosów laserem, innymi słowy – co to jest? Do czego się to stosuje?

Czym są lasery kosmetyczne oraz do usuwania włosów? Spróbujemy na to dać odpowiedź.
Lasery Kosmetyczne: Przez ostatnich wiosen lasery w całości utrwaliły się w najważniejszych studiach kosmetycznych.

W stosunku od wymagań, lasery (https://www.dermamed.com.pl/oferta/laseroterapia) kosmetyczne należy stosować na różne części ciała. Są one używane przy usuwaniu włosów, niszczenia szram oraz przebarwień, zamykanie naczynek, fotoodmładzaniu, a także tego rodzaju czynności takich jak eliminacja dziar. Na rynku sprzedaży jest dostępnych dużo opcji. Najbardziej znane oraz najmniej awaryjne rodzaje laserów to: Lasery IPL – zwane domowymi; Lasery E-Light – połączenie IPL oraz zmieniającego się prądu elektrycznego; Lasery Miniżaróweczkowe – nawet podwójnie mocniejsze od poprzednich przykładów – wyspecjalizowany sprzęt; Lasery Frakcyjne CO2 – mają najmocniejsze oddziaływanie liftingujące; Lasery Nd:Yag (Neodymowo-Yagowe) – do eliminowania tatuaży; Lasery SHR – lepsza wersja IPL.
oszczędności

Autor: kellinahandbasket
Źródło: http://www.flickr.com
Depilacja Laserem: Jest to możliwie nie powodujący bólu czynność (laser jest wyczuwalny w ciele, dając wrażenie „ukłucia”) eliminacji owłosienia, któremu tylko poniektóry może go zastosować. Przeciwko mitom na ten temat, lasery do depilacji są wyjątkowo odpowiednie dla osobników z skłonnością do wrastania włosków. Osoby, które mają włosy na brązowych brodawkach, muszą uważać na tamte obszary, gdyż Nie Wolno używać na nich lasera. Kłamstwem jest mit o przezroczystej skórze – depilacji laserowej mogą poddać się osoby z jasną kolorem skóry, bez obawy poparzenia. efektywność tego zabiegu nie jest u każdego taka sama – nie ma również przeciwwskazań aby lasery do depilacji stosowały nastolatki.

Nie powinno się jednakże używać lasera przy świeżej opaleniźnie. Usuwanie włosów laserowa eliminuje włoski na zawsze. Każdy zabieg powinny być przeprowadzony pod nadzorem lekarza dermatologa, gdyż jest to lecznictwo inwazyjny.