Posted on

Jak wygląda zabieg mezoterapii – przeczytaj więcej tutaj

twarz
Mezoterapia poprawia wygląd skóry jak też hamuje łysienie. Jest to zabieg, który nie tylko kuruje skórę, ale również odmładza ją oraz zapobiega poniektórym problemom natury estetycznej. Zabiegi takie stosowane są w leczeniu nerwobóli. Mezoterapia jest również wykorzystywana w zabiegach przeciwzmarszczkowych.

Continue reading Jak wygląda zabieg mezoterapii – przeczytaj więcej tutaj

Posted on

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej edukujące w tej dziedzinie wybraliśmy Poznań. Powód jest prosty – można się tam uczyć zawodu na kilku renomowanych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc interesującą ofertę, a studenci duże możliwości wyboru.

Continue reading Wykorzystanie medycyny naturalnej

Posted on

Poprawianie wad zgryzu w przeróżnych poznańskich placówkach

Sposób na białe zęby
Wiele ludzi męczy się ze złym stanem uzębienia, które pozwala nie tylko pełni ważną rolę w życiu codziennym, ale mocno ma wpływ na wygląd. Nie dotyczy to wyłącznie plomb, odsłoniętych szyjek czy barwy szkliwa, ale też w znacznym stopniu zgryzu.

Continue reading Poprawianie wad zgryzu w przeróżnych poznańskich placówkach