Lipiec może wonieć nie wyłącznie kwiatami, łąką i wspaniałymi wspomnieniami – poznaj letnie zapachy perfum

Okres wakacyjny może wonieć nie jedynie florą i miłymi wspomnieniami, a też dobrymi, markowymi perfumami. W tym tekście przedstawiamy przydatne zestawienie najbardziej znanych przedsiębiorstw perfumeryjnych, których produkty można napotkać w takich miejscach jak galeria handlowa lub perfumeria internetowa.

Autor: Zepter
Wytwórnia hermes może się pochwalić długą historią. Powstała około dwa wieki wstecz we Francji i do teraz dobrze utrzymuje pozycję na rynku drogeryjnym. Interesującym produktem na urlop dla kobiet jest produkt Hermes 24 Faubourg. Gwarantuje cudowną woń kwiatowo-drzewną, co sprawia, że idealnie podkreśla cechy kobiece i elegancję. Dla mężczyzn najlepiej nadaje się Hermes Terre D’Hermes, wyjątkowy zapach, który imituje korzenny aromat. Ten produkt ma dać siłę mężczyźnie w dowolnej sytuacji.

Kerastase produkuje przeważnie cudowne olejki zapachowe dla włosów. Takie olejki zarówno chronią włosy, jak i dają zmysłowy aromat na cały dzień. Obligatoryjna pozycja w walizce na letnie wojaże.

[Paco Rabanne to dyktator mody, który ma przedsiębiorstwo produkujące ekskluzywne perfumy zamienniki perfum oryginalnych dla obu płci. Jego najciekawszą marką zapachową jest Lady Milion, w sam raz dla silnych kobiet biznesu.

Thierry Mugler Alien również rozpoczynał swoją ścieżkę życiową w biznesie projektowaniem ubrań, a aktualnie jego nazwisko jest kojarzone głównie z dobrymi perfumami dla obu płci. Na największą uwagę zasługują świeżo owocowe zapachy Womanity.

Włoska wytwórnia Bvlgari, tak jak Burberry for men, zajmuje się dystrybucją tak zwanych dóbr z wyższej półki. W ofercie są też wody perfumowane oraz inne pachnące produkty drogeryjne.

Masaki Matsushima, jak mówi nazwa, to firma z egzotycznych wysp Japonii. Na wakacje doskonałe okazują się perfumy Shiro, wyróżniające się delikatnym roślinnym zapachem róży i fiołka.

Polecić należy również ekskluzywne perfumy Ralph Lauren, zaprojektowane przez słynnego amerykańskiego dyktatora mody. Wszystkie niewiasty z pewnością polubią Notorious Ralph Lauren, pachnący między innymi paczulą i różowym pieprzem.