Posted on

Kosmetyki ekologiczne, a więc moc urody tkwi w naturze

twarz blondynki
Już od jakiegoś czasu rosnącą z roku na rok popularnością cieszą się kosmetyki naturalne do twarzy oraz kosmetyki naturalne do włosów. Przedstawicielki płci pięknej doceniają moc pochodzących z natury składników oraz to, że kosmetyki tego typu zawierają jedynie naprawdę niewielkie ilości substancji pochodzenia chemicznego. To właśnie w tym tkwi siła kosmetyków o pochodzeniu naturalnym.

Continue reading Kosmetyki ekologiczne, a więc moc urody tkwi w naturze

Posted on

Łupież jest bardzo przykrą dolegliwością, zwalcz go przy wykorzystaniu domowych produktów

włosy
Łupież jest wyjątkowo przykrą i wstydliwą dolegliwością, która poważnie wpływa na samopoczucie i poczucie wartości człowieka. Polega ona na nadmiernym złuszczaniu się skóry głowy, co objawia się sypaniem z włosów nieestetycznych białych płatków, które znaczą odzież. Powstawanie łupieżu miewa charakter zdrowotny, lecz w wielu sytuacjach łączy się ze złą pielęgnacją skóry głowy, jak też zbyt częstym stosowaniem kosmetyków do stylizacji oraz pielęgnacji włosów.

Continue reading Łupież jest bardzo przykrą dolegliwością, zwalcz go przy wykorzystaniu domowych produktów

Posted on

Jak zadbać o włosy latem?

wella maska do włosów
Włosy w upalne dni są bardzo narażone na oddziaływanie szkodliwych dla zdrowia substancji. Pełne szkodliwych składników powietrze może mocno osłabić włosy tuż przy cebulkach, a intensywne promieniowanie uv potrafi je wysuszyć. Dotyczy to głównie i tak już osłabionych włosów różnymi zabiegami pielęgnacyjnymi oraz koloryzującymi.

Continue reading Jak zadbać o włosy latem?