Makijaż do pracy

Makijaż do pracy z pewnością musi być delikatny i stonowany. Przedsiębiorstwa, w których obowiązuje dress code, często wymagają od swoich pracownic, aby malowały się w sposób ostrożny oraz jak najmniej rażący.
Codzienny make-up powinien być prosty i naturalny.

W jaki sposób wykonać doskonały makijaż do pracy? Make up (maleckamakeup.pl/) do pracy musi być wykonany starannie, ale nie nazbyt mocny oraz ekscentryczny. Pierwsze znaki, które odbiera nasz rozmówca, ekspediowane są przez twą twarz a także całe ciało. Jeśli make up (www.maleckamakeup.pl/makijaz-slubny/) albo ubiór będą niedopasowane do sposobności, z pewnością wywołasz na nim marne wrażenie. Jest to nadzwyczaj istotne, gdy mówimy o pracy jak też świecie interesów.
Kosmetolog

Autor: Clintus
Źródło: http://www.flickr.com

Z tej przyczyny warto zadbać o to, ażeby makijaż był dostosowany do twojego rodzaju urody, lecz także okazji a także miejsca wykonywania pracy. Powinien akcentować naturalne piękno, zaś ukrywać mankamenty urody. Nie trzeba każdego dnia malować się w podobny sposób, lecz ważne, abyś w makijażu na co dzień uwzględniała kilka nieskomplikowanych reguł. Pomogą one uniknąć makijażowego faux pas oraz karcącego spojrzenia szefa. Najistotniejsze jest ukrycie słabostek, takich jak przykładowo popękane naczynka lub wypryski. Dzięki temu wywołasz wrażenie osoby schludnej oraz budzącej zaufanie. W tym pomóc może ci należycie dobrany korektor. Siniaki pod oczami oraz oznaki utrudzenia nie będą mile spostrzegane w miejscu pracy. Staraj się, aby twój make-up gwarantował efekt promiennej cery. Zrezygnuj z mocnego uwydatniania ust.

Wedle etykiety biznesowej widocznie podkreślone usta świadczą o zmysłowości. Koralową szminkę lepiej zostaw na wieczór. Zamiast niej wybierz tony różu albo brązu. Przecież w pracy chcesz służyć za przykład mądrości i profesjonalizmu.