Posted on

Otwieramy sezon imprez majowych

kobieta w bluzce
Właśnie rozpoczął się sezon grillowy. Kto tylko ma takową możliwość, stara się w jakiś fajny sposób sobie ten sezon planować. Albo to my do swojego zadbanego ogródka spraszamy imprezowiczów, albo my przybywamy na garden party do ciotki czy wuja.

Continue reading Otwieramy sezon imprez majowych

Posted on

Swetry damskie proponują szeroką gamę kolorystyczną

images
Jesienią musimy zaopatrzyć się w swetry damskie Kiedy przychodzą zimniejsze dni, przeważnie wyciągamy z szuflad lekkie kurtki oraz marynarki, które ubieramy jako wierzchnie ubranie. Jednak w teraźniejszym okresie jesień/zima projektanci mody oferują nam zupełnie inne rozwiązanie, a polega ono na ubieraniu swetrów. Różnej grubości świetnie spiszą się zarówno na zimniejsze wieczory, jak oraz mroźne poranki.

Continue reading Swetry damskie proponują szeroką gamę kolorystyczną

Posted on

Świat ciuchów firmy ZARA

modna kobieta
ZARA- jedna spośród najbardziej znanych i najczęściej spotykanych ogólnoświatowych marek odzieżowych, która przez lata obecności na Polskim rynku zyskała sobie wielu wielbicieli zarówno wśród męskiej, jak i żeńskiej części społeczeństwa. Ciuchy tej marki charakteryzuje dobra jakość wykonania zsumowana z najnowszymi trendami najlepszych projektantów, a to wszystko w przystępnej cenie.

Continue reading Świat ciuchów firmy ZARA