Posted on

Akcesoria techniką sutasz i jego podstawowe zalety.

Biżuteria na Walentynki
Pod nazwą sutasz chowa się wyjątkowa technika, która swą nazwę wzięła od jednego z elementów o tej samej nazwie. Sutasz to pleciona linka, której szerokość nie przekracza nawet centymetra. Kilka wieków temu była ona wykonywana przede wszystkim z jedwabiu a także wełny. Dziś materiały te zostały zamienione na tworzywa sztuczne. Przeważnie wykorzystuje się wiskozę. Pomimo tego, że o sutaszu niewiele osób słyszało, trzeba podkreślić, że jest to metoda, która była już znana w starożytnych Chinach.

Continue reading Akcesoria techniką sutasz i jego podstawowe zalety.

Posted on

Poszukujesz oryginalnego prezentu dla chłopaka? Koszulka z nadrukiem to jeden z doskonałych pomysłów na upominek

Myślisz nad oryginalnym podarunkiem dla swojego chłopaka? Jeśli do tej pory zawsze pytałaś go, o czym marzy oraz starałaś się spełniać jego pragnienia, tym razem powinnaś go czymś zadziwić.

Continue reading Poszukujesz oryginalnego prezentu dla chłopaka? Koszulka z nadrukiem to jeden z doskonałych pomysłów na upominek

Posted on

Moda – kto decyduje o tym, co jest modne?

Moda to dość ciekawa dziedzina… nie całkiem wiemy czego, ale po części: świata sztuki, duży wycinek świata show biznesu, i zwyczajnie przemysłu. Modzie podporządkowuje się wielu ludzi, choć nie wszyscy mają choć cień pojęcia, o co w tym zagadnieniu chodzi.

Continue reading Moda – kto decyduje o tym, co jest modne?

Posted on

Produkcja odzieży: w Polsce czy poza granicą?

Polski producent odzieży damskiej , męskiej czy dziecięcej napotyka w swojej działalności na liczne przeszkody. To przyczynia się do zmniejszenia konkurencyjności polskiej odzieży na rodzimym rynku. Nie powinien budzić zdziwienia fakt, że że odzież, powstająca w Polsce, to często towar lepszej jakości, niż ten wyprodukowany w Chinach.

Continue reading Produkcja odzieży: w Polsce czy poza granicą?

Posted on

Jak małym kosztem robić biżuterię?

Nie od dziś wiadomo, że uatrakcyjnienie prywatnego wyglądu może wywrzeć wpływ w samych pozytywach na nasze samopoczucie, ale także życiowe okoliczności. Okazuje się tymczasem, że nasza prywatna postawa jest czynnikiem, który ma gigantyczny wpływ na przebieg wielu sytuacji w ciągu naszego życia.

Continue reading Jak małym kosztem robić biżuterię?