Męska garderoba na jesienny czas – w co wyposażyć garderobę?

Raz dmie, raz leje. Raz pogodnie, raz zimno. Oto nasza śliczna polska jesień. To problematyczna pora roku, w szczególności kiedy chodzi o konfekcję.
Nieraz w jesienne ranki albo wieczory zostajemy postawieni przed ogromnym dylematem – co na siebie wrzucić, iżby nas nie przewiało, byśmy nie zmarzli czy by na odwrót – nie było nam nadto gorąco.

Z drugiej jednak strony jesień to okres, w jakim każdy lubujący się w modzie pan, ma duże pole do popisu (sprawdź informacje o dzianinie wełnianej). Niezbyt duża, a wciąż jeszcze nie zatrważająco niska temperatura daje ogromne możliwości w mieszaniu ciuchów, popisywaniu się szykiem (lub luzem), prezentowaniu dostatniego oraz oryginalnego stylu. Lato, podczas którego najchętniej wybieramy przewiewną koszulkę – nie dostarcza nam tej frajdy. To zatem zwłaszcza jesienią warto odpowiedzieć na pytanie: co w tym okresie każdy facet winien posiadać w szafie? W co należałoby się wyposażyć, ażeby stworzyć optymalną bazę odzień na każdą okazję i pogodową ewentualność? Co się dobrze nosi w tymże sezonie, a co jest całkowicie ponadczasowe jak też sprawdza się absolutnie za każdym razem? Furorę robi dzianina futerkowa, z jakiej wytwarza się kurtki czy płaszcze ( sprawdź szczegóły o dzianinie futerkowej na lamalama.plsprawdź szczegóły o dzianinie futerkowej na .

ćwiczenia w odzieży termoaktywnej

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Bez niej w tę porę roku się nie obejdzie. Wybór jest faktycznie obszerny.

Wśród ponadczasowych jak też nadzwyczaj męskich kurtek należałoby wymienić tzw. „pilotkę” (onegdaj analogiczny model należał do wyposażenia pilotów amerykańskich) lub „kurtkę polową” lub motocyklową ramoneskę (w tym momencie robi wielką furorę zarówno w męskiej, jak i damskiej szafie). dzianina futerkowa będzie odpowiednia na podszewkę.