Metoda na piękne usta a także smukłą figurę

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest ostatnimi czasy coraz bardziej modne. Usta to jeden z ważniejszych elementów kobiecej buzi, a także ciała, gdzie wydatne usta uważane są za bardziej atrakcyjne oraz ponętne. Zabieg powiększania warg trwa ok. 30 minut, jest niemal bezbolesny i zawsze stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

Dziś na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, który koryguje sprężystość tkanek – . Zabieg powiększenia warg kwasem hialuronowym odbudowuje gęstość tkanek naokoło ust a także powiększa usta. Koryguje kontur ust i profil twarzy. Kwas hialuronowy wygładza trochę bruzdy jak też zmarszczki, ujmuje również nieco lat. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać jak też nie są potrzebne specjalne badania, chociaż lekarz może żądać ich wykonania, gdy uzna, że to słuszne. Powiększenie ust przebiega w znieczuleniu miejscowym – najczęściej z użyciem kremu znieczulającego.

Zabieg trwa paręnaście minut, umożliwia przeprowadzenie zauważalnej korekty ust.

Czy po przeanalizowaniu tego tematu masz wątpliwości? Jeśli tak, to kliknij tu i poznaj więcej detali (https://pl.babor.com/products/cia-o/89) odnośnie publikowanej problematyki.

Wynik jest niestety krótkotrwały i utrzymywać się będzie około pół roku, gdzie po upływie tegoż czasu pacjenta czeka niezbędność następnego zabiegu na powiększenie ust. Kriolipoliza jest zabiegiem zupełnie nieinwazyjnie redukującym tłuszczową tkankę. Przeznaczony jest do kształtowania figury, lecz nie w celu pozbycia się otyłości. Przez terapię punktowego chłodzenia redukuje nadwyżkę tkanki tłuszczowej – brzuch, uda, boki pleców. Kriolipoliza jest zjawiskiem niszczenia komórek tłuszczowych poprzez niską temperaturę. Przez określony czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddana schładzaniu bez uszkadzania otaczających ją tkanek. Statystyki wykazują, że widoczna redukcja tłuszczowej tkanki zachodzi po ok. 3 miesiącach.

Okres ów wypływa z charakteru nieinwazyjności zabiegu, niemniej jednak efekt utrzymuje się przez blisko pół roku, a włączając składnik dietetyczny trwale. Dostrzegalne rezultaty po zabiegu są zależne od rozległości i stanu tkanki poddanej schładzaniu. Pacjenci pragnący ponowić zabieg w celu utrzymania i powiększenia efektu mogą zrobić to, nie wcześniej aniżeli po następnych 3 miesiącach. 100 % z nich zauważa różnice po przebytym zabiegu. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, rozlegle rany na skórze.