Metoda na smukłą sylwetkę i świetną aparycję

Smukła figura i ładny wygląd skóry nie bierze się znikąd. Przychodzi pora, że samo stosowanie kremów nie starcza. Wtedy z pomocą nadciągają salony urody. Nie każde zabiegi kosmetyczne da się zrealizować w domu.

Dbające o urodę kobiety, częstokroć udają się do gabinetów kosmetycznych, ażeby poddać się tam zabiegom dopomagającym wstrzymać młodość i urodę (por.: kosmetyczka targówek). Najlepszym dla niewiast jest nawilżanie cery. W sytuacji, kiedy skóra nie jest nadmiernie sucha, salony urody sugerują maseczkę która zawiera wodorosty i kolagen. Dla nadzwyczaj wysuszonej cery polecana jest jonoforeza. Polega to na wkuciu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą prądu, które nawilżają i odżywiają cerę. Gabinety kosmetyczne oferują dla niewiast zabiegi medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Mezoterapia używana seriami na twarz i szyję, zapewnia efekt wygładzający.

Naturalnie piękna z biomezoterapią

Autor: WyspaSkarbow.pl
Źródło: WyspaSkarbow.pl

W przypadku, gdy kobieta nie jest zadowolona ze swojego ciała, może poddać się zabiegowi wyszczuplającemu, czyli peelingowi całego ciała. Największym problemem u kobiet są pojawiające się zmarszczki. Gabinet kosmetyczny jest w stanie wystąpić z propozycją wygładzania zmarszczek. Zabieg przeprowadzany jest osobliwym sprzętem i polega na wprowadzeniu pod naskórek specjalnej igły, poprzez którą słane są elektryczne bodźce. Ożywiają one skórę do tworzenia lipidów i białka, dzięki czemu zmarszczki stają się płytsze. Odrębnym zabiegiem wygładzającym zmarszczki jest wstrzykiwanie pod naskórek kolagenu pod dozorem doktora dermatologa. Jednakże nie każdy organizm akceptuje odmienne substancje. Kuracja kolagenowa odniesie efekt, jeżeli pani podda się partii zabiegów. Ich liczba jest uzależniona od wielkości i głębokości zmarszczek.

Kolejną bolączką kobiet są poszerzone naczynka krwionośne. Kosmetyczka w salonie urody w pełni sobie z tym poradzi przeprowadzając zamknięcie poszerzonych naczynek. Dopełnia tego za pomocą elektrolizy, efektywnie likwidującej siateczkę poszerzonych naczynek krwionośnych. Polega on na wejściu pod naskórek szczególnej igły (zobacz też – igły do makijażu permanentnego), wysyłającej nadzwyczaj krótkie bodźce elektryczne.

Może Cię też zainteresować: