Przepis na promienny wygląd skóry

Każda dama bez baczenia na swój wiek pożąda wyglądać młodo. Jednak w pewnym momencie kremy przeciwzmarszczkowe przestają wystarczać. Na ratunek wtedy nadchodzi medycyna estetyczna. Doskonały rezultat może przynieść nowomodny, nieinwazyjny lifting twarzy. Mam tu na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie pokrótce opiszę w niniejszym tekście. Na nieszczęście z biegiem czasu cera gubi swój jędrny wygląd. Tkanka tłuszczowa powoli zanika, powodując, że buzia staje się wychudzona, co zarazem dodatkowo ją postarza. Skóra buzi robi się coraz bardziej cieńsza co prowadzi do pojawienia się bruzd.

skóry oprócz następstwa makroskopowego – usunięcia zmarszczki. Efekt ich oddziaływania na cerę trwa dłużej aniżeli klasycznego kwasu hialuronowego. To typowe leczenie nie wyłącznie objawów ale także przyczyn starzenia się skóry.

Środek Sculptra, Ellanse, Radiesse warto wykorzystywać do korekcji różnych partii twarzy: zmarszczek nosowo – wargowych, bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, okolic kości policzkowych, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych) a także lipoatrofii w wypadku chorób przewlekłych (dla przykładu AIDS).