Metody na piękne ciało

Rozstępy stanowią bardzo istotny problem estetyczny. Mogą pojawić się w każdym wieku, jednak najczęściej dotyczą ludzi młodych, dla których są one trudne do zaakceptowania. Występują u prawie 70% dziewcząt a także 40% chłopców w okresie dojrzewania oraz aż u 90% pań ciężarnych. U pań umiejscawiają się w okolicach brzucha, piersi, bioder, ud, oraz kolan, u mężczyzn rozstępy znaleźć można w obrębie barków, grzbietu, ramion i pach, głównie u panów korzystających z siłowni.

Usuwanie rozstępów Olsztyn w 100% nie jest wykonalne. Mamy jednak szereg sposobów(„>) jakie doprowadzają do ich redukcji. Najskuteczniejszym z nich jest zastosowanie terapii laserem frakcyjnym nieablacyjnym. Działanie lasera polega na wywołaniu licznych oraz głębokich, sięgających aż do skóry właściwej mikrouszkodzeń, co zmusza skórę do uruchomienia procesów gojenia. Istota terapii polega więc na naturalnej regeneracji.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Najlepsze efekty osiągamy w leczeniu różowych rozstępów – te możemy zredukować aż do 90%. Zabieg nie jest bardzo bolesny, ale u osób wrażliwych stosuje się znieczulenie specjalną maścią. Usuwanie bruzd z pomocą botoksu polega na tym, iż lekarz podaje niedużą ilość preparatu, jaka czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując osłabienie poszczególnych mięśni twarzy. Wynikiem zabiegu jest czasowa likwidacja bruzd mimicznych jak także zapobieganie pogłębiania się zmarszczek. Efekt utrzymuje się 6-8 miesięcy. W czasie działania środka skóra wygląda świeżo, a mięśnie twarzy odpoczywają. Botox Będzin rekomendowany jest do korekcji zmarszczek mimicznych buzi to jest: kurze łapki, bruzdy palącego, zmarszczki na czole, zmarszczki między brwiami, podniesienie opadniętych kącików ust lub osłabianie „uśmiechu dziąsłowego”. Jak wygląda zabieg? Lekarz po zrealizowaniu wywiadu ułoży plan zabiegu dostosowany indywidualnie do potrzeb twej twarzy. Później w określone wcześniej punkty śródskórnie podaje Botoks za pomocą cienkiej igły. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta. Zabieg trwa od kilkunastu minut do 30 minut. lekarz http://medicus.ie/

Nie zostawia praktycznie żadnych pozostałości. Zabieg ten nie jest bolesny. W miejscu podania środka odczuwać można lekkie ukłucia. Zabieg tenże jest bezpieczny oraz nie pozostawia śladów. Zdarza się zaczerwienie, które ustępuje po około godzinie. Przez kilka godzin od podania substancji nie można się pochylać oraz kłaść.