Mężczyźni i kobiety

Mężczyźni nierzadko mają ambaras ze zrozumieniem kobiet. To nie dziwota, wszakże płeć zmienia bardzo wiele – nasze zachowania, gusta i talenty. Naturalnie prawidłowe są postulaty równości płciowej, ale nie znaczy to, że olewa się występujące różnice.

Mężczyzna nie potrafi przyswoić sobie tego, dlaczego stroje kąpielowe są inaczej używane przez kobiety niż klasyczna bielizna damska. Imaginuj sobie moment, że widzisz pannę, która posiada na sobie tylko majtki i stanik. Z pewnością zasłoni się ze strachem, prosząc, abyś natychmiast zamknął oczy. Każdy pewnie przeżył kiedyś taką sytuację. A potem pomyśl sobie o kobietach, które noszą stroje kąpielowe. Czy któraś z kobiet zachowałaby się analogicznie jak w przypadku samej bielizny? Na pewno nie. Czym zatem te dwa stroje się tak znacznie odróżniają? To już mają w głowie jedynie kobiety.

Niewiasty najczęściej są bardziej emocjonalne – ciężko ostatecznie powiedzieć, czy jest to niepotwierdzony stereotyp, czy też fakt. Dużo z was bez wątpienia posiadało kontakt kiedyś z niewiastami, które dużo płakały. Z drugiej strony sporo analityków i znawców płciowości podkreśla, że kobiety umieją być o wiele bardziej wytrzymałe od panów i potrafią znieść większe ataki bólu. Najbardziej widać to w trakcie rodzenia pani doświadcza takiego cierpienia, że aż trudno uwierzyć. Bywają kobiety, które są mniej wrażliwe od facetów, często pojawiają się wiadomości o tak zwanej przemocy niematerialnej, stosowanej wobec małżonków.

Wiemy bez wątpliwości, że faceci są statystycznie bardziej silni od niewiast, choć czasem pojawiają się wyjątki. Panowie z tej przyczyny mają dużo większe łaknienie na energię. Wielu speców od żywienia stwierdza, że panowie mają wcinać dużo mięsa. Aktualnie oglądane zniewieścienia panów zdarza się, bo panie czasami nakłaniają swoje latorośle do diety pozbawionej przyswajalnych protein, które znajdują się jedynie w mięsie. To fatalne zjawisko, które mówi o tym, że panie często nie widzą różnić między płciami.