Posted on

Modna kobieta stara się o higienę i ogólną sylwetkę

Moda
Modna kobieta w pracy, przede wszystkim wygląda bardzo schludnie, ale też potrafi zaznaczyć swoje piękno, poprzez dopasowanie ciekawych elementów do stroju. Taka kobieta wcale nie musi być młoda, niezwykle atrakcyjna, czy też mająca znakomity makijaż. Kobieta, jaka będzie prezentować się modnie, zwyczajnie prezentuje styl, jaki ją wyróżnia i który po prostu jest ładny dla oka oraz zgodny z obecnymi standardami.

Continue reading Modna kobieta stara się o higienę i ogólną sylwetkę

Posted on

Moda damska – sprawdzone trendy

moda damska
W obecnych czasach kobiety nawet całkiem niechcący są bombardowane informacjami o modzie. Nie trzeba poszukiwać stylistki, nie trzeba uczęszczać do szkoły, gdzie prowadzone są zajęcia z materiałoznawstwa i historii ubioru, wystarczy włączyć któryś program w TV. Nawet w śniadaniowych programach poruszane są tematy związane z modą kobiecą.

Continue reading Moda damska – sprawdzone trendy

Posted on

Branża odzieżowa w Polsce

Branża odzieżowa
Jeśli ktokolwiek myśli, że tylko kobiety lubią kupować ciuszki, to jest w wielkim błędzie. Od dawna wiemy, iż w taki sam szał zakupów potrafią wpaść również panowie. Wszyscy dążymy by świetnie wyglądać, stąd duże znaczenie posiada dla nas ubiór. I chociaż jej wygląd czy zgodność z trendami jest bardzo istotna, to wielkie, jeżeli nawet nie większe, znaczenie ma dla nas komfort noszenia. Preferujemy naturalne materiały oraz dobrze skrojone stroje.

Continue reading Branża odzieżowa w Polsce

Posted on

Modowe newsy na 2013.

images
Nadchodzący się sezon to okres atrakcji. Warto jednak poszperać wśród już posiadanych ubrań, ponieważ moda oprócz tego, że lubi się zmieniać, czerpie także z tego, co poznane i sprawdzone. Tak będzie pewnie i w tym sezonie. Łaskami wciąż będą cieszyć się zwierzęce wzory, występujące przeważnie na bluzkach. Obok nich można zacząć szukać w sklepach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Continue reading Modowe newsy na 2013.