Moda w internecie. Jak się mają blogerki modowe? Patrząc na ich sytuację zdaje się, iż dosyć nieźle

Co wie zwykły facet o modzie? Raczej niewiele, nie jest to przecież jego działka. Są kolesie, którzy się tym interesują, lecz to zjawisko raczej niezbyt częste.

moda

Autor: Pretty One
Raczej przeciętna kobieta potrafi wbić na wyżyny swojego poczucia smaku, by zaprezentować coś nietypowego, coś co sprawdzi się znakomicie nawet na pokazach mody, wystarczy zresztą udać się na rynek większego miasta i obserwować, jaka wyobraźnię mają panie – sprawdź ofertę sklepu z sukienkami.

Od razu trzeba powiedzieć, że wiele niecodziennych kreacji wywodzi się z kolorowych magazynów i modnych stron internetowych, gdzie dziewczyny i kobiety pokazują swoje stroje. To trend, podobnie, jak blogi kulinarne, w którym przewodzi pewien styl życia, do jakiego warto dążyć. Dobrym przykładem takiej blogerki modowej jest na przykład Kasia Tusk, która nie dość, że jest córką premiera, oprócz tego pisze blog, który codziennie tysiące ludzi odwiedzają każdego dnia.

moda damska

Autor: PerhapsMe.com
Źródło: PerhapsMe.com

Pozycjonuje się ona tam, jako kobieta, która zna się na trendach modowych. Prezentuje bluzki damskie, spodnie, nakrycia na głowę czy kurtki – . Wszystko to bardzo dobrze zaaranżowane i przedstawione. Sama Kasia Tusk twierdzi, że w pojedynkę to wszystko organizuje, lecz trudno uwierzyć w to.

Jest to przecież możliwe, ale każdy kto zajmuje się pisaniem bloga wie, że prowadzenie go nie jest proste i czasem potrzeba pomocy z zewnątrz (żeby na przykład ktoś zrobił genialne zdjęcia). Kasia Tusk to dobrze znany przykład, więc dlatego o niej wspominam, jednakże w dzisiejszych czasach wielu ludzi, zupełnie nieznanych, może spróbować swoich możliwości w takim właśnie blogowaniu.

Ta tendencja coraz odważniej panująca w internecie pokazuje młode dziewczyny, jako znawczynie mody, prezentują się jako stylistki czy nawet krytyczki modowych trendów .

Masz wrażenie, że zbliżone teksty wyjaśnią Ci lepiej tę kwestię? Jeżeli tak sądzisz, zobacz w tekście (http://www.elpasa.pl/?shop=1) inny tego rodzaju punkt widzenia.

Mówią, co opłaca się wkładać na każdą porę roku. Choć nikt ich nie zna, to po prostu zwyczajne dziewczyny, jakich spotykasz setki, to jednak sobie robią renomę. Zależnie od angażu osiągają sukces lub są tylko jednymi z wielu szafiarek modowych. Konkurencja zaś jest wielka i coraz trudniej się przebić na tym rynku.