Posted on

Unikatowe dodatki z nowej kolekcji H&M już dostępne

Uniwersum mody to zjawisko, które normalnym ludziom wydaje się nieco obce. Nie da się ich nie zrozumieć, widząc, jak dziwnie czasem są odziewane kobiety na pokazach, jak bardzo złożonymi twórcami są twórcy mody, jak w dowolnym pokazie modelek usiłują przemycić wszelkiego gatunku przekazy artystyczne. Ma się rozumieć są wielbiciele mody, którzy dość emocjonalnie podchodzą do tego trochę tajemniczego uniwersum ubrań, pojmują go, a gdy obserwują na wybiegu dziewczynę ubraną w dziwaczną kreację, nie kręcą głową nad faktem, że nikt normalny nie włożyłby takiego stroju, by wyjść do spożywczego po zakupy czy na zabawę.

Continue reading Unikatowe dodatki z nowej kolekcji H&M już dostępne

Posted on

Jak odpowiednio dobrać wygodne spodnie, aby uwydatnić naszą figurę?

Każda figura ma swoje wady i zalety. Lecz do każdej potrafimy wybrać pasującą odzież, po to aby maskować wany oraz eksponować, to, co najlepsze. Choć zajmują się tym doradcy, standardowe rodzaje figur jesteśmy w stanie poznać bez ich pomocy. Jest to dość pomocna informacja, gdy chcemy pójść na zakupy. Zwykle bowiem, w gonitwie za trendami nie pamiętamy o tym, w czym jest nam dobrze, a czego należałoby unikać. Bardzo wiele potknięć popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, zazwyczaj, mamy ich w szafce tylko kilka sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, powinno się zwracać uwagę na parę detali, by potem w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrot zakupów, ale w jakim celu tracić czas, jeśli jesteśmy w stanie poznać kilka złotych zasad.

Continue reading Jak odpowiednio dobrać wygodne spodnie, aby uwydatnić naszą figurę?

Posted on

Jak nosić spodnie ze wzorami?

Modny mężczyzna
Dzisiejsza moda stawia nas przed milionami wyborów. Nie wiemy w sumie, które są tak naprawdę trafne. Cokolwiek byśmy nie założyli na pewno będzie, to przez którąś osobę skrytykowane. Tak, więc wkładając coś na siebie pamiętać, żeby dobrze się w danej rzeczy czuć. To 50% sukcesu. Reszta to właściwe dobranie poszczególnych ciuchów.

Continue reading Jak nosić spodnie ze wzorami?

Posted on

Co ma wspólnego rozwaga z wyprzedażą?

kobieta z dużą ilością toreb
Kupowanie dla wielu kobiet, to coś więcej niż tylko chwila słabości. Wiadomo, że odzieżowe łupy potrafią sprawić nam przyjemność. 20 i 50% – to zdecydowanie święte liczby, które wabią. Warto jednak nawet w takich sytuacjach posłuchać głosu rozsądku.

Continue reading Co ma wspólnego rozwaga z wyprzedażą?

Posted on

Znakomite ceny olśniewających butów od H&M.

Bardzo ciekawe modele, jakie w dziale buty h&m spotkać można wraz z zainicjowaniem nowej kolekcji, rozbudzają duże zainteresowanie tak kobiet, jak i mężczyzn. Trend w modzie męskiej, jaki pojawił się już jakiś czas temu, a mianowicie preferowane przez mężczyzn oraz chłopców torby h&m. Jakiś czas temu nie kojarzyło się to zbyt pozytywnie w środowisku, jednak przydatność toreb powoduje, że zwyczaje się zmieniają. Komfort, jakiego zaznać mogą dzisiaj także klienci h&m płci męskiej, powoduje, że torby h&m zamawiane są w większej ilości egzemplarzy. Różnego typu buty h&m, rozpoczynając od szpilek, przez koturny aż do trampek nabyć można w nowej, wiosennej kolekcji 2013.

Continue reading Znakomite ceny olśniewających butów od H&M.